Hüseyin Şahin geri döndü

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
#İnegöl | Haber Merkezi
12 Eyl 2023 / Sal 10:28
/ 15.834 Kez Okundu
| |

Bir süre önce sosyal medya hesaplarını kapatan AK Parti eski milletvekili Hüseyin Şahin, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile çektirdiği fotoğraflar ile X (twitter)’e geri döndü.

AK Parti’den 24., 25., 26. Dönemde Bursa Milletvekilliği yapan Hüseyin Şahin, sosyal medya hesaplarını kapatmıştı. Şahin, önceki gün adını X olarak değiştiren Twitter’a geri döndü. Yerel seçimlerin yaklaştığı bir zamanda geri dönen Şahin’in yaptığı 3 paylaşımın da Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile çektirdiği fotoğraflar olması dikkatlerden kaçmadı.HÜSEYİN ŞAHİN KİMDİR ?
Hüseyin Şahin, 1968'de İnegöl’de dünyaya geldi. İlkokul, ortaokul, lise öğrenimini İnegöl’de tamamladı. Eskişehir Anadolu Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İktisat Bölümünden mezun oldu. Aktif, disiplinli ve takım ruhunun önemini prensip edinen başarılı bir iş adamıdır. 

Bir çok sivil toplum örgütünde kurucu üyelik ve yöneticilik yaptı. Adalet ve Kalkınma Parti’sinde kuruluşundan itibaren görev aldı. 

Bir dönem il daimi encümenliği yaptı.Siyasi platform dışında Bursaspor ve İnegölsporda yöneticilik yaptı. 

2011 Genel Seçimlerinde Adalet ve Kalkınma Partisi Bursa Milletvekili seçilen Şahin, Meclis’e girdiği ilk döneminde Ak Parti Türkiye Büyük Millet Meclisi Yönetim Kurulu Üyeliği ve Plan Bütçe Komisyonu Üyeliğine getirildi. 

İyi derecede İngilizce bilen Hüseyin Şahin, evli ve iki çocuk babasıdır.

Duyuru
İnegöl'ü Whatsapp'a getirdik WHATSAPP KANALINA ABONE OL
Reklam
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.