İlçe stadının devir sözleşmesi sona erdi

Gençlik ve Spor Genel Müdürlüğü ile İnegöl Belediyesi arasında 10 yıllığında stadın ücretsiz devri sözleşmesi sona erdi. Gözler Gençlik ve Spor Müdürlüğü, İnegöl Belediyesi ve İnegölspor’da.

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
#İnegöl | Haber Merkezi
14 May 2019 / Sal 17:14 |
/ 6.693 Kez Okundu
| |
Gençlik ve Spor Genel Müdürlüğü bünyesinde bulunan İnegöl Şehir Stadyumu,  2018 yılında Kaymakamlıkta düzenlenen törenle 10 yıllığına ücretsiz olarak İnegöl Belediyesine devredilmişti. Stat meclis kararıyla 1 TL'lik sembolik bir bedelle İnegölspor'a verilmişti.  Stadyumun  sulama suyu giderleri, çimlerin bakımı, diğer müştemilatların bakımı ve özel güvenlik gibi 4 konusu var. Bu konuları büyük ölçüde İnegöl Belediyesi çözümlüyordu.

10 yıllık sürenin sona ermesinin ardından gözler Gençlik ve Spor Müdürlüğü ile İnegöl Belediyesi ve İnegölspor’a çevrildi. Konu henüz İnegöl Belediye Meclisi’ne gelmedi.  Önümüzdeki günlerde yetkililerin bir araya gelerek stat sorununu çözmeleri bekleniyor.

Reklam
İster evinizden ister iş yerinizden market, manav, kasap, şarküteri, aparatif yemek siparişlerinizi İNEGÖL SİPARİŞ mobil uygulaması ile ya da www.inegolsiparis.com web sayfasından ücretsiz bir şekilde verebilirsiniz.
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.