İlhan Baykan'dan Nilüfer Kent Konseyi'ne tepki

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
İlhan Baykan'dan Nilüfer Kent Konseyi'ne tepki
#İnegöl | Haber Merkezi
02 Ara 2022 / Cum 15:46
/ 356 Kez Okundu
| |

Bursa'da Nilüfer Kent Konseyi Gençlik Merkezinin 3-4 aralık tarihlerinde düzenleyeceği Toplumsal Cinsiyet Atölyesi’ne Yeniden Refah Partisi İnegöl İlçe Başkanı İlhan Baykan'dan tepki geldi.

 'Eşitlik Birimi' adı altında kurulan merkezle ilgili belediyenin sitesinden yapılan açıklamada, "LGBTİ+ bireylere (lezbiyen, gey, biseksüel, trans, interseks) hizmet vermesi yönü ile Türkiye’de bir belediye bünyesinde kurulan ilk dayanışma merkezi olma özelliğini taşımaktadır" ifadeleri yer almıştı.
 
      Konu ile alakalı sert eleştirilerde bulunan Yeniden Refah Partisi İnegöl İlçe Başkanı İlhan Baykan, "Bizler her fırsatta maneviyat ve  aile kavramının üzerinde dururken Bursa'mızda bile artık LGBT sapkınlığı baş göstermeye başladı. Asıl işi vatandaşa hizmet olan, ”vatandaşımı nasıl daha rahat ettiririm” diye kafa yorması gereken bir kamu kurumu olan belediyenin başında bulunan zatın yaptığına bakın!  CHP'li Nilüfer Belediyesi, genel başkanlarının söylemleri doğrultusunda hareket etmiş olacak ki böyle bir merkez kurmuş. Acaba 6'lı masadaki muhafazakar görünümlü partiler konu ile alakalı ne düşünüyor ve nasıl tavır sergiliyor. LGBT'liler için Toplumsal Cinsiyet Atölyesi uygulamasını başlatan, ve bu kafa yapısı ile ülke yöneteceğini sananları ve  CHP'li Nilüfer Belediye Başkanını ve onlarla beraber hareket edenleri  kınıyoruz. Ve  Yeniden Refah Partisi olarak; Genel Başkanımız Dr. Fatih Erbakan beyefendinin de bütün acıkmalarında söylediğini tekrar ediyoruz; iktidara geldiğimizde ne kadar açılan ahlaksız dernek varsa hepsini kapatacağız, hepsi de ahlaksızlar olarak tarihin çöplüğünde yerini alacaktır. Uluslararası Siyonist ve emperyalisterin toplumları çökertme projesi olan LGBT projesine geçit vermeyeceğiz."


GÜNDEM DE NE VAR ?
Duyuru
İnegöl'ü Whatsapp'a getirdik WHATSAPP KANALINA ABONE OL
Reklam
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.