İmkânsızlık içinde gelen başarı: Yıldız Kızlar Marmara Şampiyonu oldular

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
İmkânsızlık içinde gelen başarı: Yıldız Kızlar Marmara Şampiyonu oldular
#İnegöl | Haber Merkezi
07 Haz 2024 / Cum 11:01
/ 866 Kez Okundu
| |

Tahtaköprü Ortaokulu, yıldız kızlar futsal takımının elde ettiği büyük başarıyla gurur duyuyor. Takım, Marmara bölge birincisi olarak Türkiye Şampiyonası'na katılmaya hak kazandı.

Güçlü altyapısı ve daha iyi mali imkanlara sahip rakiplerini geride bırakan Tahtaköprü Ortaokulu, 6-10 Haziran tarihleri arasında Samsun'da düzenlenecek Türkiye Şampiyonası'nda 8 bölge lideri ile şampiyonluk mücadelesi verecek.

Takımın teknik sorumlusu ve aynı zamanda okulun beden eğitimi öğretmeni olan Gürkan Kahraman, öğrencilerinin başarısından büyük mutluluk duyduğunu belirterek, kendilerine destek olan herkese teşekkür etti. Kahraman, bu başarının arkasında çok güzel bir birliktelik ve azimli bir sporcu grubunun olduğunu vurguladı. Türkiye Şampiyonası'nda, başta Marmara Bölgesi olmak üzere, Bursa ve İnegöl'ü en iyi şekilde temsil edeceklerine inandığını ifade etti.

Tahtaköprü Ortaokulu yıldız kızlar futsal takımı, şampiyonaya olan hazırlıklarını yoğun bir şekilde sürdürerek, Türkiye Şampiyonası'nda da başarılı olmayı hedefliyor.


GÜNDEM DE NE VAR ?
Duyuru
İnegöl'ü Whatsapp'a getirdik WHATSAPP KANALINA ABONE OL
Reklam
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.