İMYO yeni öğrencilerini bekliyor

İnegöl Meslek Yüksekokulu’nda üniversite tercih süreci başladı.

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
#İnegöl | Haber Merkezi
07 Ağu 2020 / Cum 19:12 |
/ 4.557 Kez Okundu
| |
İnegöl Meslek Yüksekokulu Müdürü Prof. Dr. Hikmet Sami Yıldırımhan yaptığı açıklama da, “Geleceğinizi şekillendirmenizdeki en önemli adımlardan biri olan üniversite tercih sürecine başladık” dedi.

Konu hakkında yazılı bir açıklama yapan ve yüksekokulun bölümlerini tanıtan İnegöl Meslek Yüksekokulu Müdürü Prof. Dr. Hikmet Sami Yıldırımhan, “Doğru meslek seçimi sahip olunan hayatın etkin, verimli ve mutlu bir şekilde yaşanmasına imkân vermektedir. İnegöl Meslek Yüksekokulu bünyesinde barındırdığı bölümlerle sizlere gerek mesleki gerekse sosyal anlamda birçok katma değer sağlamaktadır. İnegöl Meslek Yüksekokulu 25 yıllık geçmişi ile mezun ettiği her bir öğrenci ile bunu ispat etmiştir. Mezun öğrencilerimiz, bugün farklı sektörlerde nitelikli iş gücü ve girişimci olarak Türkiye’nin ve dünyanın farklı coğrafyalarında ekonomiye, istihdama, sosyal ve kültürel gelişimlere doğrudan etki eden bir konumdadır. İnegöl Meslek Yüksekokulu’nun özellikle İnegöl’ün hâkim sektörlerinden olan mobilya ve tekstil sektörlerine “Mobilya ve Dekorasyon” ve “Tekstil Teknolojisi” bölümleri ile önemli oranda destek olmaktadır. Mobilya ve Dekorasyon bölümümüz ile İnegöl mobilyasının tasarımsal boyuttaki özgünlüğü, üretim sistemlerine sunduğu teknolojik yenilikler, tasarım ve üretim atölyelerinden çıkan akademik bilgi ve becerilerle yoğrulan eğitim ve üretim anlayışımız İnegöl’ün ekonomik gelişmelerinde yerini almaktadır. Ayrıca sektörlerin en temel işleyişleri ve fonksiyonlarından olan, işletmelerin ticari ve sosyal yöndeki güçlerinin ivmesini oluşturan “Pazarlama”, “Dış Ticaret”, “İşletme Yönetimi” ve “Muhasebe ve Vergi Uygulamaları” bölümlerimiz ile ekonomiye değer sağlamaktayız” dedi.

Reklam
İster evinizden ister iş yerinizden market, manav, kasap, şarküteri, aparatif yemek siparişlerinizi İNEGÖL SİPARİŞ mobil uygulaması ile ya da www.inegolsiparis.com web sayfasından ücretsiz bir şekilde verebilirsiniz.
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.