İnegöl Belediyesi Anneler Gününde Kahve Makinesi hediye edecek

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
İnegöl Belediyesi Anneler Gününde Kahve Makinesi hediye edecek
#İnegöl | Haber Merkezi
09 May 2024 / Per 16:44
/ 12.005 Kez Okundu
| |

İnegöl Belediyesi, Anneler Gününde en çok bitkisel atık yağ biriktiren 1 kişiye kahve makinesi hediye ediyor. Atık yağlarınızı geri dönüştürerek hem çevreye katkıda bulunun hem de annenize güzel bir hediye verin!

Özel günler ile belirli gün ve haftalar kapsamında düzenlediği farkındalık çalışmalarıyla bilinç oluşturmaya gayret eden İnegöl Belediyesi, Anneler Gününü de fırsata çevirdi. Lavabolara döküldüğünde yer altı sularının ciddi oranda kirlenmesine yol açan bitkisel atık yağlar, Anneler Gününde kahve makinesine dönüşecek.

5 LİTRE VE ÜZERİ YAĞLAR ADRESİNİZDEN TESLİM ALINACAK

İnegöl Belediyesinden konuya ilişkin yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi: “Sosyal farkındalık çalışmalarımız kapsamında Anneler Gününde en çok bitkisel atık yağ biriktiren 1 kişiye kahve makinesi hediye ediyoruz. Doğaya temiz bir iz bırakın sloganıyla, atık yağları toplayarak hem çevre kirliliğinin önüne geçiyoruz hem de annelerimize güzel bir hediye sunuyoruz. 5 litre ve üzeri biriktirilen atık yağları 153 Çözüm Merkezimizi arayarak kapınızdan aldırabilirsiniz. Atık yağ teslimi tarihleri 9-13 Mayıs.”

Öte yandan, kampanyaya katılımın sadece bireysel olduğu ve işletmelerin katılamayacağı da ifade edildi.


Duyuru
İnegöl'ü Whatsapp'a getirdik WHATSAPP KANALINA ABONE OL
Reklam
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.