İnegöl Buraya akın ediyor

Birçok doğal güzelliği bulunan İnegöl’de son yıllarda köylerde bulunan güzellikler keşfedilmeye başladı. Bu doğal güzelliklerden birisi de İnegöl’ün Hacıkara Mahallesi’ndeki şelale oldu.

Eklenme: 26 Haziran 2016 / Pazar 20:14:55
A A / 6128 Kez Okundu
| |

Ramazan Ayı ile beraber sıcaklıkların artması ile ilçemizde bulunan vatandaşlar serin yerler ararken, birçok doğal güzelliği bulunan İnegöl'de Hacıkara şelalesi keşfedildi.

Mahalle sakinlerinden edinilen bilgilere göre, daha öncede şelaleyi görmek için bir çok insanların geldiği, son aylarda ise bu sayının arttığı bildirildi.

Ramazan ayı ile artan sıcaklar nedeni ile İnegöllülerin Hacıkara Mahallesi'nde bulunan şelaleye gitmesi ve ardından da şelale ile ilgili sosyal medyadan paylaşımlar yapılması, Hacıkara Mahallesi'nin ve şelalesinin de diğer insanlar tarafından araştırılmasını sağladı.

İlçemizde bulunan vatandaşlar, sosyal medyada gördükleri paylaşımlar üzerine sürekli Hacıkara Mahallesi'nde giderek bu doğal güzelliği keşfediyor.

MAHALLE HALKI MEMNUN

Hacıkara Mahalle sakinleri ise bu durumdan oldukça memnun. Bazı mahalle sakinleri ise bu doğal güzelliğin daha fazla tanınırlığının sağlanmasına yönelik çalışmalar yapılması gerektiğini belirtti.

Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.