İnegöl daha kaliteli vizyonlu projeleri hak ediyor

DEVA Parti İnegöl İlçe Başkanı Kani Ahmet Erbay yaptığı açıklamada İnegöl daha kaliteli vizyonlu projeleri hak ediyor dedi.

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
#İnegöl | Haber Merkezi
03 May 2021 / Pzt 11:27 |
/ 1.469 Kez Okundu
| |
DEVA Partisi İnegöl İlçe Başkanı Kani Ahmet Erbay yaptığı yazılı açıklamada şu ifadeleri kullandı;

Galiba, inşallah, herhalde, umarız, beklentimiz odur ki bu kez mutlu son olur..
 
2012 yılında vaad edilip 2014'te ilk kazmanın vurulacağının beyan edilmesine rağmen bundan yaklaşık 6 yıl önce 25 Haziran 2015 tarihinde ihale edilen temel atma töreni 2 Aralık 2016 da gerçekleştirilen ve de 2019 sonunda bitmesi gerekirken 2017 de çalışmaları duran ve daha sonra 2019 da sözleşmesi feshedilip Eylül 2020 tarihinde sayın vekilimiz Vildan Yılmaz Gürel tarafından 2021 yılı başında yeniden ihaleye çıkartılacağı belirtilmesine rağmen ödenek çıkmadığı için henüz ihaleye çıkarılamayan Hocaköy Barajı ihalesinin yine sayın vekilimiz tarafından dün yapılan açıklamaya göre Bakan Bekir Pakdemirli'den Haziran 2021 tarihinde ihaleye çıkartılacağı sözünü aldıklarını ifade edildi.
 
Geç de olsa yapılmasından büyük memnuniyet duyacağımız Hocaköy Barajının 1200 günde bitirileceği ifade edilmiş olup İnegöl halkı adına takipçisi olacağımızı beyan ederiz..
 
Gerçi 1200 günlük süre içerisinde yapılacak hem Genel hem Yerel seçimlerle bunca yıldır akamet halinde kalan barajın DEVA Partisi kadroları tarafından bitirileceğinden şüphemiz yok..
 
Yapılacak çok iş var.
 
İnegöl daha iyi daha kaliteli daha vizyonlu projeleri hakkediyor.

Duyuru
İnegöl Online mobil uygulaması güncellendi TIKLA HABERLER CEBİNE GELSİN
Reklam
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.