İnegöl eğitimine maksimum katkı vermek için mücadele edeceğiz

İnegöl Trabzonlular Kültür Ve Yardımlaşma Derneği’nden bir grup yönetim kurulu üyesi, yeni atanan milli eğitim müdürü Ali Doğru’yu ziyaret etti.

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
#İnegöl | Haber Merkezi
15 Oca 2020 / Çar 14:19 |
/ 1.300 Kez Okundu
| |
İnegöl Trabzonlular kültür ve yardımlaşma derneği İnegöl İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’ne atanan Ali Doğru’yu makamında ziyaret etti.

İnegöl’de eğitime maksimum seviyede katkı vermek için mücadele edeceğini ifade eden İlçe Milli Eğitim Müdürü Ali Doğru: " İnegöl ü, avantaj ve dezavantajlarıyla iyi bilen birisiyim. Eğitim hayatım burada geçti. Gerek şube müdürü arkadaşlarım, gerekse okul müdürü ve öğretmen arkadaşlarım ile el ele omuz omuza vererek, eğitim öğretime maksimum katkı sağlamaya çalışacağız. Bu nazik ziyaretiniz den dolayı sizlere teşekkür ediyorum "dedi.

Trabzonlular Kültür Ve Dayanışma Derneği Başkanı Muhammet Ergün de yaptığı kısa açıklamada şöyle dedi : " Bundan önceki dönemlerde olduğu gibi her zaman milli eğitimimizin yanında olacağız. Bu şehirde ticaret yapıyoruz doğal olarak bu şehrin sorunlarına öncelik vereceğiz Maddi ve manevi olarak her zaman eğitimin yanındayız. Çünkü bize her yer Trabzondur."
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.