İnegöl için ‘Sarı’ uyarı

Meteoroloji Genel Müdürlüğü, İnegöl’de rüzgarın güney yönlerden kuvvetli esmesinin beklendiğini bildirerek vatandaşları ulaşımdaki aksamalar, çatı uçmaları ve soba zehirlenmelerine karşı uyardı.

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
#İnegöl | Haber Merkezi
28 Kas 2019 / Per 18:07 |
/ 22.286 Kez Okundu
| |
Meteoroloji’den yapılan uyarıda 29 Kasım Cuma günü 04.00 ile saat 18.00 saatleri arasında “Rüzgarın güney yönlerden kuvvetli ve kısa süreli fırtına (40-70 km/saat) , şeklinde esmesi beklendiğinden ulaşımda aksamalar, çatı uçması, soba zehirlenmesi gibi olumsuzluklara karşı dikkatli ve tedbirli olunmalıdır.” İfadeleri yer aldı.

YAĞMUR UYARISI

Öte yandan 06.00 ile 15.00 saatleri arasında ise “Yerel olarak kuvvetli (21-50 kg/m2) sağanak ve gök gürültülü sağanak yağış beklendiğinden ulaşımda aksamalar, su baskını, yıldırım, yağış anında kuvvetli rüzgar, sel gibi olumsuzluklara karşı dikkatli ve tedbirli olunmalıdır.” İfadeleri yer aldı.

Reklam
İster evinizden ister iş yerinizden market, manav, kasap, şarküteri, aparatif yemek siparişlerinizi İNEGÖL SİPARİŞ mobil uygulaması ile ya da www.inegolsiparis.com web sayfasından ücretsiz bir şekilde verebilirsiniz.
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.