İnegöl Ülkü Ocakları pankartla duyurdu

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
İnegöl Ülkü Ocakları pankartla duyurdu
#İnegöl | Haber Merkezi
02 Tem, 2024 / Sal 09:55
1 dk okuma / 4.095 Kez Okundu
| |

İnegöl Ülkü Ocakları, Belediye Meydanı'na astığı afişte Selahattin Demirtaş hakkında 'teröristtir' ifadesini kullandı.

Ülkü Ocakları İnegöl İlçe Başkanı Enes Üçkardaş, konuyla ilgili yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi:

"Selahattin Demirtaş ve onun gibiler, bu ülkenin bölünmez bütünlüğüne kasteden hainlerden başka bir şey değildir. Onların terörist faaliyetleri, milletimizin birlik ve beraberliğine yönelik en büyük tehditlerden biridir. Demirtaş'ın sözde siyasetçi kimliği altında yürüttüğü bölücü faaliyetler, terör örgütleriyle olan ilişkileri ve terör propagandası, açıkça göstermektedir ki; o ve onun gibiler bu ülkenin düşmanıdır.

Selahattin Demirtaş teröristtir! Onun terör örgütleriyle olan ilişkileri, milletimize karşı işlediği ihanetler asla unutulmayacak ve affedilmeyecektir. Bu millet, teröre ve teröristlere asla geçit vermeyecektir. İhanet içinde olanlar, milletimizin azim ve kararlılığı karşısında er ya da geç yok olup gideceklerdir.

Bizler, İnegöl Ülkü Ocakları olarak, bu toprakların evlatlarına, gençlerine, geleceğine sahip çıkmaya kararlıyız. Vatanımızı bölmeye çalışan hainlere, teröristlere ve onların destekçilerine karşı mücadelemiz, en sert ve tavizsiz şekilde devam edecektir. Bu milletin birliği, dirliği ve huzuru için her zaman en ön safta yer alacağız.

Selahattin Demirtaş ve onun gibiler, bilsinler ki; bu millet, onların ihanetlerine asla boyun eğmeyecek. Türk milletinin birliği ve beraberliği, onların kirli oyunlarına karşı her zaman galip gelecektir.

Ne Mutlu Türküm Diyene!"

 

GÜNDEM DE NE VAR ?
Duyuru
İnegöl'ü Whatsapp'a getirdik WHATSAPP KANALINA ABONE OL
Reklam
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.