İnegöl'de AK Parti için anket yapıldı

Milletvekilleri aday belirlemesine kısa süre kala İnegöl'de telefon üzerinden anket yapıldı.

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
#İnegöl | Haber Merkezi
15 Mar 2023 / Çar 21:26 |
/ 6.769 Kez Okundu
| |
Milletvekilleri seçimlerine kısa süre kala siyasi partiler aday belirleme süreçlerini başlattı. İktidar partisi AK Parti ise bu seçimlerde milletvekilliği adaylarını belirleme sürecinde ince eleyip sık dokuyor.
 
KAMUOYU ARAŞTIRMASI YAPILDI
AK Parti bu seçimlerde vatandaşların taleplerini anketler ve telefon üzerinden gerçekleştirdiği anketlerle belirme sürecine girdi.
MEVCUT VEKİLİ SORDULAR
İnegöl’de aranan vatandaşlara 2 soru soruldu. Sorulan ilk soruda AK Parti Bursa Milletvekili Vildan Yılmaz Gürel’in çalışmaları ve memnun olunup olunmadığı soruldu.
6 İSİM SORULDU
AK Parti’ye yakın bir anket firması telefonla yaptığı ankette İnegöl’de Vildan Yılmaz Gürel, Hüseyin Şahin, Yavuz Uğurdağ, Bülent Temelli Rıdvan Kocaağa, Semih Gülerer isimlerinden kimi milletvekili olarak görmek istersiniz sorusunu sorduğu öğrenildi.
 
GENÇ YAŞA ÖNEM
Öte yandan AK Parti’nin Bursa Milletvekilliği listesinde önemli değişikliğe gideceği, mevcut birçok milletvekilinin listede yer almayacağı kulislerde konuşulmaya başlanırken, yeni dönemde genç yaşa önem verilecek.
 
TANINIRLIK VE GÜVENİRLİK ÖNEMLİ OLACAK
AK Parti’nin aday belirleme sürecinde, anketler ve teşkilatın raporları önemli bir rol oynayacak. Halkın kimlere güvendiği kimlerin vekil olarak görmek istediği belirlendikten sonra rapor olarak genel merkeze sunulacak. Daha sonra burada toplanan komisyon milletvekili adayı olacağı isimleri açıklayacak.


Duyuru
İnegöl Online mobil uygulaması güncellendi TIKLA HABERLER CEBİNE GELSİN
Reklam
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.
Cemalettin sayılgan / 15 Mar 2023 / Çar 19:35
Hüseyin şahin olursa İnegöl ilçesinde en hayırlısı olur inşallah Hüseyin şahin seçilir