İnegöl’de binlerce öğrenci ve ailesi haber bekliyor

Hacı Sevim Yıldız Mesleki Eğitim Kampüsü’ndeki öğrenciler taşımalı eğitim kapsamından çıkartılmasının ardından, okulların açılmasına kısa süre kala, gözler problemin çözüleceğini söyleyen AK Parti Bursa Milletvekili Vildan Yılmaz Gürel’e çevrildi.

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
#İnegöl | Haber Merkezi
05 Eyl 2019 / Per 10:27 |
/ 5.740 Kez Okundu
| |
 İnegöl´de faaliyet gösteren Starwood Orman ürünleri fabrikası sahibi sanayici Mehmet Yıldız tarafından yaptırılarak milli eğitime bağışlanan, açılışı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından gerçekleştirilen Hacı Sevim Yıldız Mesleki Eğitim Kampüsüne şehir merkezinden öğrenciler bakanlık oluru ile ücretsiz olarak kampüse taşınıyordu.

Alınan karar ile Hacı Sevim Yıldız Mesleki Eğitim Kampüsü’ndeki öğrenciler, taşımalı eğitim kapsamından çıkartıldı. Alınan karar ile bu sene öğrenciler ücretsiz olarak taşınmayacak.

ÇÖZÜME KAVUŞACAKTI!

Alınan karara aileler ve öğrencilerin tepki göstermesi üzerine devreye giren AK Parti Bursa Milletvekili Vildan Yılmaz Gürel sonunun çözüme kavuşacağını belirtmişti.

SONA GELİNMİŞTİ

4 gün sonra okullar açılacak ve binlerce öğrenci Hacı Sevim Yıldız Kampüsü yolunu tutacak. Okulların açılmasına kısa bir süre kalmasına rağmen, taşımalı eğitim problemi yaşanan ve çözüm için sona gelindiği iddia edilen konu hakkında henüz yeni bir gelişme yaşanmadı.
 
Bir değişiklik olmazsa 9 Eylül 2019 Pazartesi itibari ile Hacı Sevim Yıldız Kampüsü’nde eğitim gören öğrenciler okula gitmek için ve öğlen yemeği yemek için kendi ceplerinden bedel ödeyecekler.

AK Parti Bursa Milletvekili Vildan Yılmaz Gürel çalışmaların sona gelindiğini böyle duyurmuştu;

 

Duyuru
İnegöl Online mobil uygulaması güncellendi TIKLA HABERLER CEBİNE GELSİN
Reklam
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.
YUSUF MARANGOZ / 06 Eyl 2019 / Cum 10:11
BURDA YEMEKHANEDE SORUN BU SORUNU HİÇ DİLE GETİRMİYORSUNUZ HAYIRSEVER OKUL YAPMIŞ ÖNCELİKLE ŞEHİR İÇİNDEKİ OKULLARI NIYE KAPATIYORSUNUZ BU OKULU BURAYA YAPARKEN HİÇ BİR FİZİBİLTE ,İSTATİSTİK ÇALIŞMA YAPILMADIMI OKULU AÇIK TUTUALIM DİYE İNSANLARIN HİÇBİR SORUNU OKULLARI KAPATMA AŞAMASINA GELMEK SIKINTI YEMAKHANE SORUUN ULAŞIM SORUN BUNLARIN ÜCRETİ SORUN PERSONELLERİN GİDİŞ GELİŞİ SORUN YERLEŞKENİN KENDİ İÇİNDE SORUNLAR VE YARIM ASIRLIK MARKALI OKULLAR KAPATILIYOR YETKİLİLERİN BİLGİSİNE İLGİSİNE BENİM OKULUMU AÇIK TUTUN