İnegöl’de bisiklet ve motosikletlere el konulacak

İnegöl’de bundan sonra kaldırım üzerinde seyir halinde olan ve trafik kurallarına uymayan bisiklet ve motosikletlere el konulacak.

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
#İnegöl | Haber Merkezi
27 Tem, 2019 / Cmt 11:12 |
/ 28.482 Kez Okundu
| |
İnegöl ilçe kaymakamı Şükrü Görücü yaptığı açıklamada “İnegöl’de yayalar çok rahat kırmızı ışıkta geçebiliyor sürücüler de yeşil ışıkta çok rahat geçebiliyor. Gecenin bir saatinde kaldırımdan gitmemesi gereken motosiklet bir anda sana çarpabilir.” Dedi

EL KONULACAK

Kurallara uymayan bisiklet ve motosiklet sürücülerinin araçlarına el konulması için talimat verdiğini ifade eden kaymakam Şükrü Görücü “Talimat verdim bundan sonra kaldırımda seyir halinde olan bisiklet, motosikletlere el konulacak daha fazla kazaya tahammülümüz yok. İnegöl’de yaşayan herkes kurallara uyması gerekiyor.”

AKILLARI BAŞLARINA GELSİN

Gece insanları rahatsız eden sürücüleri uyaran Görücü “Sürücüler gecenin bir saati egzoz bağırtmasın drift yapmasın bunların cezaları çok ağır. Bu sürücüler yakalandığında birkaç ceza birden yazın dedim aklı başına gelsin.”

Duyuru
İnegöl Online mobil uygulaması güncellendi TIKLA HABERLER CEBİNE GELSİN
Reklam
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.
Ömer atan / 27 Tem, 2019 / Cmt 18:22
Uyuşturucu ile ilgili bir preje yaparsaniz cok swviniriz cocuklari.iz eriyor her gecen gün siki denetimli bir amatem yaptirma girişiminiz olursa ve basarirsanı bu inegöl size ömür boyu minnettar kalır
Orhan / 27 Tem, 2019 / Cmt 18:23
Önce bisikletler için yol yapsınlar.
İrfan özsargın. / 28 Tem, 2019 / Paz 07:42
Bisikletlinin yolunu yaptınız mı ki , engellemeye çalışıyorsunuz?Asıl terör arabalar ve motorlu taşıtlarda.Egsoz gazlarından ,oksijen yerine zehir soluyoruz.Bunları engelleyin.Sizlere hayır duada bulunalım..
Merve / 28 Tem, 2019 / Paz 17:41
Avm çevresi ve özellikle inci pastanesinin arka sokağında bu söylenen driftler egzoz sesleri sürekli var üstüne barım barım bağırarak müzik çalan arabalar. Kaç sefer plaka vererek sikayetçi olduk ama ilgilenen kimse olmadı. Belli saatler aralığında korna , müzik sesleri yasaklanmalı ve ciddi yaptırımları olmalı polisler sürekli işlerinin ciddiyeti ile devriye atmalı acımadan cezayı basmalı. Hasta var çocuk var yaşlı var kimse kendine yapılmasını istemediği şeyi başkasına yapmamalı.
Atilla yiğit / 27 Tem, 2019 / Cmt 12:50
İnegöl ün onca problemi varken bu sorun diye çözülmüş tebrikler
Mustafa yenici / 27 Tem, 2019 / Cmt 13:32
Bence de olması gereken buydu zaten ????
Muhammet / 27 Tem, 2019 / Cmt 14:31
Bisiklet yolu varda biz gitmiyoruz
Mustafa tarım / 27 Tem, 2019 / Cmt 16:25
Önce otomobillere el konulsun yol ortasına dörtlüyüsünü yakıp giden araçlar toplansın
Nüfer aykız / 30 Tem, 2019 / Sal 00:54
Kaymakam by ilk önce bayan sürücülerden başla cezaları o arabalara sinyalleri boşuna yapmışlar kimse kullanmıyor kaza deyince bisiklet motor siklet öldürmüyor araba kullanmasını bilmeyen araba alan tırakte terör estiriyor bunları görün önce saygılar