İnegöl’de bu hafta hava nasıl olacak

İnegöl’de bu hafta hava parçalı bulutlu olması beklenirken sıcaklıkların ise ortalama 20 derecelerde seyretmesi bekleniyor.

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
#İnegöl | Haber Merkezi
28 Eki 2019 / Pzt 08:39 |
/ 2.475 Kez Okundu
| |
İnegöl’de bu hafta sıcaklıklar ortalama 20 derecelerde seyredecek. Perşembe günü ise yağış bekleniyor. Gündüz ortalama sıcaklık 20 derecelerde seyretmesi beklenirken gece ise ciddi sıcaklık değişimi olacak ve ortalama sıcaklık 4 derecelerde olması tahmin ediliyor.

Pazartesi günü az bulutlu bir hava beklenirken en düşük sıcaklık 2 en yüksek sıcaklık ise 22 derece olması tahmin ediliyor.

Salı günü parçalı bulutlu hava hâkimiyetini devam ettirirken en düşük sıcaklık 3 en yüksek sıcaklık ise 22 derece olması bekleniyor.

Çarşamba günü parçalı bulutlu hava devam edecek en düşük sıcaklık 2 en yüksek sıcaklık ise 21 derece olması tahmin ediliyor.

Perşembe günü parçalı bulutlu hava yerini sağanak yağışa bırakacak. En düşük sıcaklık 9 en yüksek sıcaklık ise 16 derece olması bekleniyor.

Yeni ayın ilk günü 1 Kasım Cuma günü ise çak bulutlu bir hava hakim olması tahmin edilirken en düşük 6 en yüksek 19 derece olması bekleniyor.

Duyuru
İnegöl Online mobil uygulaması güncellendi TIKLA HABERLER CEBİNE GELSİN
Reklam
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.