İnegöl'de doğalgaz hizmetinde yeni dönem başlıyor!

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
İnegöl'de doğalgaz hizmetinde yeni dönem başlıyor!
#İnegöl | Haber Merkezi
29 May 2024 / Çar 16:50
/ 4.076 Kez Okundu
| |

Geçtiğimiz günlerde EPDK tarafından satışa çıkarılan İnegöl ve Yenişehir doğalgaz hattını devralan Torunlar Enerji (T-GAZ)'dan yeni dönem için aboneleri yakından ilgilendiren bir açıklama geldi.

İnegöl'de gaz dağıtım işlemlerini devralan ve 1 Haziran'dan itibaren İnegöl'e hizmet verecek olan T-GAZ'dan açıklama geldi.

T-GAZ Doğalgaz Dağıtım A.Ş.'den yapılan açıklamada şu ifadeler yer aldı;

"EPDK tarafından, tüketici hizmetlerindeki aksaklıklar ve BOTAŞ’a olan borçların ödenmemesi nedeniyle ihale yoluyla satışa çıkarılan İnegöl ve Yenişehir doğalgaz dağıtım şebekesini Torunlar Enerji’nin devralmış olduğunu duyurmaktan gurur duyuyoruz. Torunlar Enerji olarak kurduğumuz T-GAZ Doğal Gaz Dağıtım A.Ş.ile; Başkengaz’ın Başkentimiz Ankara’ya doğal gaz hizmeti vermenin deneyimi ve hizmet kalitesini, 1 Haziran 2024 tarihinden itibaren İnegöl ve Yenişehir’e de taşıyarak güvenli, konforlu ve kesintisiz hizmet sunacak olmanın heyecanı içerisindeyiz. T-GAZ ile müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışımızı siz değerli hemşerilerimizin güvenliği ve konforu için en yüksek standartlarda hizmet sunarak, hayatınızı kolaylaştırmak ve yaşam kalitenizi artırmak için buradayız. Hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi ve destek için bize dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz. Yeni dönemde hep birlikte daha güvenli ve konforlu bir yaşam için sabırsızlanıyoruz.Sevgi ve saygılarımızla, T-GAZ Doğal Gaz Dağıtım A.Ş."

1 Haziran 2004 Tarihinden itibaren;

7/24 Açık Çağrı Merkezimiz: 0850 224 0424

Acil İhbar Hattı: 187 

web sitesi

[email protected]

www.t-gaz.com.tr


GÜNDEM DE NE VAR ?
Duyuru
İnegöl'ü Whatsapp'a getirdik WHATSAPP KANALINA ABONE OL
Reklam
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.