İnegöl'de Gastro İnegöl Burfaş Kafe Heyecanı!

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
İnegöl'de Gastro İnegöl Burfaş Kafe Heyecanı!
#İnegöl | Haber Merkezi
18 Mar 2024 / Pzt 14:19
/ 4.366 Kez Okundu
| |

İnegöl'de Gastro İnegöl Burfaş Kafe yakında açılıyor! Gençler başta olmak üzere tüm İnegöllülerin uğrak mekanı olacak kafenin detayları haberimizde.

İnegöl Belediyesi'nin Gastro İnegöl markası ile Bursa Büyükşehir Belediyesi'nin BURFAŞ Kafe markası, İnegöl'de bir araya geliyor! Merkez Park projesi kapsamında eski Sedir Kafe'nin yerinde hizmete girecek olan Gastro İnegöl Burfaş Kafe, İnegöllülere keyifli bir ortamda, kaliteli, hijyenik ve uygun fiyatlarla hizmet sunacak.

İNEGÖL'E NEZİH BİR SOSYAL TESİS
İnegöl Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Belediye Başkan Adayı Alper Taban, İnegöl'ün nezih bir sosyal tesise kavuşacağını müjdeledi. Bursa Büyükşehir Belediyesi'nin BURFAŞ Kafe konseptiyle İnegöl Belediyesi Gastro Kafe konseptlerinin bir araya getirildiğini açıklayan Taban, tesisin yakın zamanda açılacağını söyledi.

GENÇLERİN UĞRAK MEKANI OLACAK
Gastro İnegöl Burfaş Kafe'nin gençler başta olmak üzere tüm İnegöllülerin uğrak mekanı olacağını kaydeden Taban, "Gastro İnegöl ile BURFAŞ Kafe markası bir araya geliyor. Merkez Park projemiz alanımızda Bursa Büyükşehir Belediyemiz ile birlikte vatandaşlarımızın keyifli bir şekilde vakit geçirebileceği, kaliteli, hijyenik ve uygun fiyatlarla çeşitli içeceklere ulaşabilecekleri Gastro İnegöl BURFAŞ Kafe sosyal tesisi İnegöl'ümüze şimdiden hayırlı olsun inşallah" dedi.

KAHVE, ÇAY VE PASTA ÇEŞİTLERİ
Gastro İnegöl'ün ilçe halkı tarafından büyük bir beğeni ile karşılandığını da vurgulayan Taban, "Gastro İnegöl'ü hayata geçirdik. Burada vatandaşlarımızın çok güzel memnuniyetlerini de alıyoruz. Öğrenciler geliyor yemeğini yiyip çorbasını içiyor, aileler geliyor aynı şekilde. Projemiz gerçekten çok güzel bir şekilde işliyor. Şimdi Allah nasip ederse Alinur Başkanımızla beraber Gastro İnegöl ile birlikte BURFAŞ Kafe'yi eski Sedir Kafe alanında hayata geçiriyoruz. Burada da uygun fiyat kahve, çay ve pasta hizmetlerinin verileceği bir kafe yakında hizmetinizde olacak" diye konuştu.

Duyuru
İnegöl'ü Whatsapp'a getirdik WHATSAPP KANALINA ABONE OL
Reklam
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.