İnegöl’de korona virüs vakalarında dikkat çeken artış

İnegöl’de tüm uyarılara rağmen, sosyal mesafe, maske ve temizlik kurallarına riayet edilmemesinden dolayı korona virüs vakaları her geçen gün artmakta.

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
#İnegöl | Haber Merkezi
21 Tem, 2020 / Sal 19:29 |
/ 29.996 Kez Okundu
| |
İnegöl’de her gün ambulanslar covid-19 vakalarını devlet hastanesine taşıması dikkatlerden kaçmıyor. Dün yaklaşık 170 kişi korona virüs testi yaptırırken 30 kişinin testi pozitif çıktığı öğrenildi.
 
Vaka sayılarının arttığını dile getiren yetkililer sosyal mesafe, maske ve temizlik uyarılarına devam ediyor.
 
Son 2 gündür korona virüs testi yaptırmak isteyen vatandaşlar İnegöl Devlet Hastanesi Acil Servisi’ne akın etti. Vatandaşlar için hastane bahçesinde özel alan oluşturuldu.
 

Duyuru
İnegöl Online mobil uygulaması güncellendi TIKLA HABERLER CEBİNE GELSİN
Reklam
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.
Olcay Demir / 22 Tem, 2020 / Çar 16:38
Tabi ki de artar İnegölde otobüslerde bile sosyal mesafe yok araçlar yarım saatte bir geliyor araçlar tıklım tıklım hem de pandemi döneminde 30 kişilik sınır koyuldu 30 kişi bile o araçlar için çok fazla..İnegöl bu gidişle 2.dalga kaçınılmaz
C SEN / 22 Tem, 2020 / Çar 02:07
İnsanlarda cahil cesareti var. sağlıı çalışanları isyan etse yeridir.Tam bir vurdumduymazlık.Maskeler çenesinde geziyorlar.
C SEN / 22 Tem, 2020 / Çar 02:07
İnsanlarda cahil cesareti var. sağlık çalışanları isyan etse yeridir.Tam bir vurdumduymazlık.Maskeler çenesinde geziyorlar.