İnegöl’de kritik ziyaret

İYİ Parti İnegöl İlçe Teşkilatı, protokol ziyaretleri kapsamında AK Parti İlçe Başkanlığını ziyaret etti. Önceki akşam saat 20.30’da AK Parti İlçe binasında gerçekleştirilen ziyarette İYİ Parti İlçe Başkanı Müfit Besler, AK Parti İlçe Başkanı Mustafa Ersan’a çiçek takdim etti.

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
17 Nis 2018 / Sal 15:29 |
/ 3.048 Kez Okundu
| |

İNEGÖL’ÜN MENFAATİNE OLAN ŞEYLERİ DESTEKLİYORUZ
Ziyarette konuşan İYİ Parti İlçe Başkanı Müfit Besler, “Siyasi partiler demokrasimizin güzel argümanlarıdır. Kimi zaman rakip kimi zaman dost oluruz. Siyaset bunu gerektirir. Ben 15 yıl belediye meclis üyeliği yaptığım sürede de, şuanda İYİ Parti olarak 5 arkadaşımızın Belediye Meclisinde AK Parti’nin verdiği önergeleri çoğu zaman destekliyoruz. İnegöl’ün menfaatine olan şeyleri destekliyor, farklı bulduğumuz, bize göre yanlış olduğuna inandığımız şeyleri de dile getiriyoruz. Bizim görevimiz bu. İYİ Parti olarak hiçbir zaman için kötü bir propaganda ve yıkıcı bir faaliyet yapmadık, yapıcı eleştirilerle yol göstermeye çalışacağız. İktidar bundan ne kadar faydalanır, onların takdiridir. Sayın Başkanımıza bizleri kabul ettikleri için teşekkür ediyorum. İnşallah ilerleyen günlerde güzel şeyler yaparız” dedi.

İNEGÖL’DE SİYASET DOSTLUKLAR İÇİNDE GEÇİYOR
İYİ Parti’ye ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederek konuşmasına başlayan AK Parti İlçe Başkanı Mustafa Ersan ise, “Misafirlere her zaman kapımız açıktır. Biz eski dostuz. İnegöl’de siyaset dostluklar içinde geçiyor. Bu gerçekten sevindirici bir durum. Herkes birbirini anlıyor. Geldikleri için teşekkür ederiz” şeklinde konuştu.Duyuru
İnegöl Online mobil uygulaması güncellendi TIKLA HABERLER CEBİNE GELSİN
Reklam
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.