İnegöl’de nereler asfaltlanacak! Başkan Taban açıkladı

İnegöl Belediye Başkanı Alper Taban İsaören Kavşağındaki asfaltlama çalışmalarını yerinde incelerken nerelere asfalt atılacağını da açıkladı.

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
#İnegöl | Haber Merkezi
08 Haz 2023 / Per 16:39 |
/ 5.260 Kez Okundu
| |
İnegöl’de son dönemde devam eden asfaltlama çalışmalarını İnegöl Belediye Başkanı Alper Taban yerinde inceledi.

İsaören Kavşağında devam eden asfaltlama çalışmalarını yerinde inceleyen başkan Taban “Ana caddelerde asfalt çalışmalarımız devam ediyor. Kasım Efendi Caddesi, Anafartalar Caddesi, Alanyurt Akpınar Caddesi bunlar ile alakalı devam eden süreç var. Bir taraftan Büyükşehir Belediyesi Bir taraftan bizler havaların elvermesiyle beraber bu çalışmalar başladı. Şuan Park Caddesi dediğimiz bölgeye uzanan yeni yeni kent meydanı dediğimiz alana kadar 1.6 KM’lik bir hattın asfaltlama çalışması başladı.”

1.6 KM ASFALT 1,5 MİLYON TL
“Bunları biz devam ettirmek istiyoruz. Etaplar halinde devam ettireceğiz. Burada 2 bin 690 ton asfalt kullanılmakta, 22 bin 424 metrekarelik asfalt kaplanmış olacak, çalışmanın maliyeti yaklaşık 1,5 milyon TL. Bu çalışma 10 gün sürmesi ön görülüyor. Mevsimsel süreci değerlendirmek istiyoruz, bu süreçte asfaltlayabileceğimiz kadar alanı asfaltlamak istiyoruz.”

SIRA ADNAN MENDERES VE HASTANE CADDESİNDE
“Bu bölgenin tamamlanmasının ardından hastane caddesine ve Adnan Menderes Bulvarına devam edeceğiz. Adnan Menderes Bulvarı’ndan hastanenin acil girişine kadar asfaltlanacak. Bunun dışında çevre yolu gibi içerde ana arterle gibi kaplanması gereken alanlarda var. Bunları bir bir hayata geçireceğiz İnşallah.”

Duyuru
İnegöl Online mobil uygulaması güncellendi TIKLA HABERLER CEBİNE GELSİN
Reklam
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.
Metin Can / 09 Haz 2023 / Cum 04:10
Su yolu caddesi nezaman asfalt olcak
Aytekin gürüş / 09 Haz 2023 / Cum 10:53
12 yıldır Akhisar mahalesi kampüs yolu üzerinde yay sokakta ikamet ediyorum 12 yıldır sokaklarımız çamurlu derin çukurlar la dolu her yıl belediyeyi arıyorum gelişmekte olan yer asfalt yapamayız diyip mucur döküyorlar dökülen mucur ilk yağmurda bayır aşağıya yağmur suyuyla akıp gidiyor lütfen artık birileri burayıda görsün burasıda İnegöl ün bir mahalesi biz hiç temiz ayakkabıyla dolaşamıyacakmıyız
Yorumcu Durmaz / 09 Haz 2023 / Cum 12:11
Başkan çevre yolunu hiç kullanmıyorsunuz sanırım köy yollarından beter! Hele birde trafik ışıkları var ki hepsi ayrı tel ulaşımı kolaylaştırmaktan çok daha çok zorlaştırıyor neden yeşil hat uygulaması yapılmıyor neden kavşaklarda köy yollarından çıkanlara öncelik tanınıyor hadi hiç çevre yolunu kullanmıyorsun kameralardan da mı hiç görmüyorsun?
Mustafa tosun / 10 Haz 2023 / Cmt 09:54
Hayırlı günler başkanım cerrah ve edebey ana işlek yolları da çok kötü hazır eliniz deymisken oralara da bir değerlendirip bir el atsanız çok mutlu oluruz saygılar...