İnegöl’de pitbul dehşeti

İnegöl’de sahibi tarafından tasmasız dolaştırılan pitbul cinsi bir köpek, sokak köpeğini parçaladı. Bir vatandaşın cep telefonu kamerasına anbean yansıyan görüntüler, sosyal medyada büyük tepki çekti.

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
#İnegöl | Haber Merkezi
10 Nis 2021 / Cmt 20:23 |
/ 19.304 Kez Okundu
| |
İnegöl’de sahibi tarafından tasmasız gezdirilen Pitbull cinsi köpek, sokakta dolaşan başka bir köpeğe saldırdı. Vatandaşların korku dolu anlar yaşadıkları olayda, çevredeki vatandaşlar ve sahibi köpeği ayırmakta zorluk çekti.

VATANDAŞIN CEP TELEFONU KAMERASINA YANSIDI
Kemalpaşa Mahallesi Ilıcak Sokak üzerinde tasmasız gezdirilen pitbul cinsi köpeğin sokak köpeğine saldırdığı anlar, bir vatandaşın cep telefonu kamerasına yansıdı. Cep telefonu kamerasına yansıyan görüntüler, sosyal medyada büyük tepki çekti.

Reklam
İnegöl’de günün gelişmeleri Telegram adresimizde TIKLA HABERLER CEBİNE GELSİN
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.
FKB / 10 Nis 2021 / Cmt 22:06
Geçen hafta bu köpek ve sahibi ile Çimen camii civarında karşılaştım. Kaldırımda yürüyordum sahibinin elindeki kırmızı tasmaya takılı idi. Normalde köpeklerden korkmam ama yanımdan geçerken sahibi tasmayı zor çekiyordu hatta köpek bana doğru gelmeye başlayınca marketin rampasına çıkmak zorunda kalmıştım. Yazık diğer köpeğe üzüldüm ancak bu küçük bir çocuğun başına gelseydi bunu kim nasıl açıklayabilirdi