İnegöl’de sağanak yağış uyarısı

Marmara’nın doğusu, Ege, Batı Akdeniz, İç Anadolu’nun kuzey ve batısı, Batı ve Orta Karadeniz’in iç kesimleri ve Doğu Karadeniz de kuvvetli sağanak ve gök gürültülü sağanak tahmin ediliyor. İnegöl’de pazar yağış var.

#İnegöl | Haber Merkezi
15 Haz 2019 / Cmt 21:44 |
/ 6503 Kez Okundu
| |
Meteoroloji Genel Müdürlüğünden yapılan duyuruya göre, ülke genelinde havanın parçalı ve yer yer çok bulutlu olması beklenirken, Marmara'nın doğusu, Ege, Batı Akdeniz, İç Anadolu'nun kuzey ve batısı, Batı ve Orta Karadeniz'in iç kesimleri ve Doğu Karadeniz ile Balıkesir, Kırşehir, Nevşehir, Aksaray, Karaman, Kars ve Ardahan çevreleri ile Mersin'in iç ve Niğde'nin batı kesimlerinin, yerel olmak üzere sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği öngörülüyor.
 
Yağışların, yarın öğle saatlerinden sonra İç Ege, Batı Akdeniz'in iç kesimleri, İç Anadolu'nun kuzeybatısı, Batı Karadeniz'in iç kesimleri, Manisa, Kırıkkale, Zonguldak ve Çorum çevreleri ile Bilecik'in güney ve doğu kesimlerinde yerel olarak kuvvetli olması bekleniyor.
 
İNEGÖL’DE PAZAR YAĞIŞ VAR
 
Meteoroloji'nin pazar günü tahminlerine İnegöl’de sabah saatlerinden itibaren sağanak yağışın etkisini göstereceği bildirilirken, yağışın akşam 18.00'dan sonra etkisini kaybetmesi bekleniyor.

3 GÜN YAĞIŞ

Öte yandan yağışların Salı gününe kadar devam edeceği tahmin ediliyor.
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.