İnegöl’de Terkinler çetesi çökertildi! Operasyonlar devam edecek mi?

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
#İnegöl | İHA
26 Eyl 2023 / Sal 08:38
/ 13.203 Kez Okundu
| |

İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya İnegöl merkezli Terkinler çetesinin çökertildiğini açıklayarak çetenin tüm mal varlığına el konulduğunu açıkladı.

İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya dün İnegöl’de gerçekleşen operasyon hakkında sosyal medya hesabından bilgiler verirken operasyonun yeni görüntülerini de paylaştı.
Bakan Yerlikaya yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı;
İNEGÖL TERKİNLER ÇETESİ ÇÖKERTİLDİ, SUÇ ÖRGÜTÜNÜN
ELE BAŞI YAKALANDI??
 
BURSA İNEGÖL MERKEZLİ 4 AYRI İLDE DÜZENLENEN OPERASYONDA TEFECİLİK, YAĞMA, NİTELİKLİ DOLANDIRICILIK VE İNSAN TİCARETİ SUÇLARINI ÖRGÜTLÜ OLARAK İŞLEYEN 3??5?? ŞÜPHELİ GÖZALTINA ALINDI??
 
6 MİLYAR TL DEĞERİNDE GAYRİ MENKULE EL KONULDU??
 
ORGANİZE SUÇ ÖRGÜTLERİNE KARŞI ARALIKSIZ MÜCADELE ETMEYE KARARLIYIZ??
 
#Bursa İl Jandarma Komutanlığımız ve Jandarma Genel Komutanlığı KOM Daire Başkanlığımızın takibi neticesinde Tefecilik, Yağma, Nitelikli Dolandırıcılık ve İnsan Ticareti suçlarını örgütlü olarak işleyen 35 şüpheliye yönelik operasyon düzenlendi.
 
Bursa İnegöl merkezli 4 ayrı ilde 450 Jandarma personelinin katıldığı operasyonda 35 şüphelinin tamamı yakalanarak gözaltına alındı.
 
Yapılan aramalarda çok sayıda silah, çek, senet, 6 Milyar TL değerindeki gayri menkul ve 31 şirkete el konuldu.
 
Operasyonları düzenleyen Kahraman Jandarmamızı tebrik ediyorum????
 
ŞEHİR EŞKİYALARININ TEPELERİNE BİNECEĞİZ. ONLARA GÖZ AÇTIRMAYACAĞIZ??
 
HALKIMIZIN HUZURUNU KAÇIRANLARIN HER AN ENSELERİNDEYİZ??

Duyuru
İnegöl'ü Whatsapp'a getirdik WHATSAPP KANALINA ABONE OL
Reklam
Yasal Bilgilendirme
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.
Ahmet / 26 Eyl 2023 / Sal 14:52
İyi günler. Bir süredir dikkat ettiğim şey şu ki özellikle istihbarat alanında çalışan kolluk kuvvetlerinin kimlikleri belli olacak şekilde fotoğraf yayınlıyorsunuz. Binbir zorlukla görevlerini ifa eden kolluk çalışanlarının fotoğraflarını yayınlarken biraz daha hassas davranmanızı rica ediyorum. (Bu haberde aykırı bir durum söz konusu değil, genel itibari ile söylüyorum.)
Fatih / 26 Eyl 2023 / Sal 07:01
Emeği geçenleri ve Jandarmamizi tebrik ediyoruz Yıllardır bu suçlar işlendiği bilindiği halde şimdiye kadar seyirci kalinması hayret verici ve düşündürücü degilmi.Kısacası göz yumuluyordu. Devlet milletini korumalı .Yasadışı ve hukuk dışı yapılanmalara müsade etmemeli.