İnegöl’de yayıncılık tarihinde bir ilk

İnegöl Online ve Genç Gazete, Türkiye’ye örnek olacak bir projeye imza attı. Belediye Başkanlığına aday 4 isim, aynı anda katıldıkları yaklaşık 3 saat süren programda projelerini anlattı. Programı 33 bin kişi takip etti.

Eklenme: 13 Mart 2019 / Çarşamba 20:10:57
A A / 47706 Kez Okundu
| |
31 Mart'ta yapılacak seçime sayılı günler kala, İnegöl’de yerel seçimin nabzı İnegöl Online ve Genç Gazete’de attı. İsmail Durmuş ve Cem Taşkıner’in moderatörlüğünde gerçekleşen programda AK Parti İnegöl Belediye Başkan Adayı Alper Taban, İYİ Parti İnegöl Belediye Başkan Adayı Hakan Özdemir, Saadet Partisi İnegöl Belediye Başkan Adayı Hasan Eroğlu ve bağımsız belediye başkan adayı Kani Ahmet Erbay canlı yayında projelerini anlattı.

İlçe halkının büyük bir merakla beklediği program, 16.00’da gerçekleştirildi ve İnegöl Online ile Genç Gazete’nin internet sitesinden ve sosyal medya hesaplarından canlı olarak verildi.

Programı 33 bin kişi takip ederken; 5 bine yakın yorum yapıldı. İnegöl Online ve Genç Gazete Türkiye’ye de örnek olacak projeyi hayata geçirerek; İnegöl’de tarihi anların yaşanmasına vesile oldu.

 
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.