İnegöl’deki muhtarlar göreve hazır

Barış Pınarı harekâtında devletin ve ordunun yanında olduğunu belirten İnegöllü muhtarlar her türlü göreve hazır olduklarını vurguladılar.

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
#İnegöl | Haber Merkezi
17 Eki 2019 / Per 12:01 |
/ 12.320 Kez Okundu
| |
İnegöl Muhtarlar Derneği Başkanı Sami Çakmak dernek binasında yaptığı açıklamada “İnegöl Muhtarlar Derneği olarak devletimizin Suriye'deki sınırımızda oluşturulmak istenen terör devletine, teröre ve teröristlere karşı başlattığı Barış Pınarı harekâtını, İnegöllümüzdeki 116 muhtarımız olarak destekliyoruz “ ifadelerini kullandı.

ALLAH GAZAMIZI MUZAFFER EYLESİN

Sami Çakmak açıklamalarını şöyle sürdürdü “Her zaman devletimizin ve askerlerimizin yanında olduğumuzu belirtmek istiyoruz. Bizler binlerce yıllık şanlı tarihi olan Türk Milleti olarak bize karşı kurulan tüm oyunları bozmuşuz ve her zaman millet olarak dimdik ayakta kalmayı Müslüman Türk Milleti olarak başarırız. Gücümüzü yüce Allah'tan ve Türk milletimizden alan fertler olarak ülkemizin çıkarları doğrultusunda yürütülecek her türlü konuda devletimizin yanında olduğumuzu tekrar belirtir, Allah gazamızı ve askerlerimizi muzaffer eylesin inşallah.  Bu anlamda biz İnegöl Muhtarları olarak üzerimize düşen her türlü göreve hazırız” dedi.


Duyuru
İnegöl Online mobil uygulaması güncellendi TIKLA HABERLER CEBİNE GELSİN
Reklam
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.