İnegöl’e geliyor

İnegöl Halk Ekmek fabrikasının kapanmasının ardından harekete geçen İnegöl Belediyesi, BESAŞ’dan destek alacak. BESAŞ tarafından Bursa’da üretilen ekmekler İnegöl’deki büfelere getirilerek satışa sunulacak. İnegöl Halk Ekmek Binasını ise İnegöl Belediyesi başka bir hizmet için değerlendirecek.

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
#İnegöl | Haber Merkezi
12 Şub 2020 / Çar 17:02 |
/ 3.280 Kez Okundu
| |
Açıklama yapan Belediye Başkanı Alper Taban “Halk ekmek binamız 30 yıllığına kiraya verilmişti.  Kiraya verilen şirket yetkilileriyle görüştük ve faaliyeti sonlandırdık. Sonrasında Büyükşehir belediyesinin BESAŞ ekmek firmasıyla görüşmeleri yaptık. Burada halk ekmeği satan 35 büfe var. Öncelik o büfeler üzerinde satış yapma koşulu olacak.  BESAŞ’ın sadece ekmeğini değil süt ve süt ürünleri, çay ve Benzerlerini satabilecekler. Büyükşehir belediye başkanımıza teşekkür ediyorum. Bu faaliyeti BESAŞ ile hayata geçirmek istiyoruz” diye konuştu. 

Reklam
İster evinizden ister iş yerinizden market, manav, kasap, şarküteri, aparatif yemek siparişlerinizi İNEGÖL SİPARİŞ mobil uygulaması ile ya da www.inegolsiparis.com web sayfasından ücretsiz bir şekilde verebilirsiniz.
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.
ERHAN / 13 Şub 2020 / Per 08:55
GEÇEN YILDA GELİYORDU DAHA ÖNCEDE GELİYORDU BU ARADA İZBE EKMEK SATIŞ NOKTALARINI LÜTFEN KALDIRIN AKHİSAR TOKİ BAKKAL MI YOKSA EKMEK SATIŞ NOKTASIMI BELLİ DEİL AYRICA KAÇAK CİGARADA VAR