İnegöl’e karşı linç kampanyası

Bursa’nın en çok takip edilen haber sitelerinden biri attığı başlıkla İnegöl’e karşı linç kampanyası başlatılmasının yolunu açtı.

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
#İnegöl | Haber Merkezi
31 Tem, 2019 / Çar 15:41 |
/ 16.913 Kez Okundu
| |
Bursa’da yayın yapan Bursa'da Bugün isimli haber sitesi İnegöl ile alakalı bir haberde 'Yanlış yanıt veren şehrinden habersiz demektir. Sizce Bursa'nın hangi ilçesinde yakalanmıştır?' başlığıyla yapılan habere vatandaşların yaptığı yorumların tamamında tek cevap vardı; o da İnegöl’dü.

Bahsi geçen haber sitesinin editörlerinin İnegöl’e karşı takındığı tavır ise sadece bu haberler sınırlı değil.

Haber sitesinin attığı başlık sonrası, habere yapılan yorumların bazıları şu şekilde;
 


Duyuru
İnegöl Online mobil uygulaması güncellendi TIKLA HABERLER CEBİNE GELSİN
Reklam
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.
ONUR SURUK / 01 Ağu 2019 / Per 11:36
BURSANIN DEĞİL TÜRKEYENİN EN ÖNEMLİ DİNAMİKLERİNDEN İL OLMAYI YILLAR ÖNCE HAK EDEN VE KENDİ BUNYESİNDE İNEGÖLLÜ OLMAYAMAN İKİ YÜZBİN CİVARI KİŞİNİN GEÇİM KAYNAĞI OLAN MOBİLYASI İLE DÜNYA MARKASI OLAN DÜNYA ÇAPINDA İNSANLIĞA HİZMET EDEN BİR ŞEHRİN ADININ KARALANMAYA ÇALIŞILMASI SADECE VE SADECE ŞUNU GÖSTERİR BİRİLERİ İNEGÖL İLE UĞRAŞIYOR DEMEKTİR Kİ BUNDAN DOĞAL NE OLUR MEYVE VEREN AĞAÇ TAŞLANIR VE EN ÇABUK KİRLENEN RENK BEYAZDIR ÇEŞİT MİLLETİ İÇİNDE BULUNDURAN BU GÜZEL ŞEHİRE ÇAMUR ATMADAN ÖNCE KENDİ ELİNİZE KALEMİNİZE KLAVYENİZE BULAŞAN ÇAMURU TEMİZLEYİN DERİM İNEGÖLDE YAKALANAN HERKEZ İNEGÖLLÜ DEĞİLDİR VELEVKİ İNEGÖLLÜ HER İNEGÖLLÜ BİR DEĞİLDİR İNEGÖL KADAR ÜLKESİNE VATANINA MİLLETİNE FAYDASI OLMAYANLARIN TEK İŞİ BU GÜZELİM İLÇEYİ KARALAMAK