İnegöllü çift başarıya doymuyor

İnegöl’de kuaförlük yapan ve ünlü youtuber Ceyhun Işık Yılın En İyi Unisex Kuaförü ödülü eşi Münire Işık ise Yılın En İyi Çıkış Yapan Make-up Artisti ödülünü aldı.

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
#İnegöl | Haber Merkezi
29 May 2023 / Pzt 14:13 |
/ 29.063 Kez Okundu
| |
X Türkiye Ödülleri her sene olduğu gibi bu sene de gösterişli bir organizasyonla gerçekleşti. Başarılı isimlerin katılımı ile gerçekleşen gecede birbirinden ünlü isimler alanlarında gösterdikleri başarı ile ödüllendirildi.

Edebiyat, sanat, sağlık, medya ve iş dünyasının ünlü simalarının bulunduğu gecede Yılın En İyi Unisex Kuaförü ödülünün ödülünün sahibi Ceyhun Işık oldu. Başarıları ile ilham verdiği eşi Münire Işık ise Yılın En İyi Çıkış Yapan Make-up Artisti ödülünü aldı.
 
Kendini kanıtlamış isimlerle aynı sahneden olmanın büyük onur olduğunu ifade eden Münire Işık "Her biri birbirinden kıymetli, kendi alanında başarılı ve kendini kanıtlamış isimler ile aynı sahneyi paylaşmak büyük bir onur. Öncelikle burada olmamda çok büyük emeği olan sevgili eşim Ceyhun Işık ve kızım; bu ödül sizin. Çok teşekkür ederim"

Yılın En İyi Unisex Kuaförü ödülünü alan Ceyhun Işık başarısının sırrı için hedefine odaklanmak olduğunu ifade ederek "Bu mesleğe ilk başladığımda sevmiyordum. Haftasonu yok, tatil yok niye sevesin ki? Daha sonra insanların mutlu bir şekilde ayrıldığını görünce sevmeye başladım. İnsanlar mutlu oldukça daha çok severek çalıştım. Bugün de Enes Bey beni çok mutlu etti. Çıtayı çok yükseltti, daha çok çalışacağız artık." dedi

  HABER: ADEM DEMİR

Duyuru
İnegöl Online mobil uygulaması güncellendi TIKLA HABERLER CEBİNE GELSİN
Reklam
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.