İnegöllü İş İnsanı Yılın En Başarılı İş İnsanı Ödülünü Layık Görüldü

Türkiye’de farklı sektörlerden en iyi isimlerin belirlendiği ‘Altın Kalite Ödülleri’ sahiplerini buldu. Yılın en başarılı iş insanı ödülü ise İnegöllü iş insanı Sinan Döngel’e verildi.

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
#İnegöl | Haber Merkezi
03 Ağu 2021 / Sal 14:14 |
/ 17.902 Kez Okundu
| |
İnegöllü başarılı iş insanı, Burcam AŞ’nin kurucusu Sinan Döngel İstanbul’da Dedeman Otelde düzenlenen Altın Kalite Ödül Töreni’nde ‘Yılın En Başarılı İş Adamı’ ödülüne layık görüldü.

İş, sanat ve sosyal yaşam dünyasındaki en başarılı isimlerin ödül aldığı Altın Kalite Ödülleri gecesi 30 Temmuz Cuma günü birçok davetlinin katılımıyla gerçekleştirildi. 

PANDEMİ KURALLARINA UYULDU
Farklı sektörlerden alanının en iyisi olan isimlerin önemli ödüller aldığı gecede konuklar Dedeman Otelde keyifli bir akşam geçirdi. Pandemi kuralları çerçevesinde gerçekleşen ödül töreninde alkışlar eşliğinde sahneye gelerek ödüllerini aldı.

İNEGÖLLÜ İŞ İNSANI YILIN EN BAŞARILI İŞ ADAMI ÖDÜLÜNE LAYIK GÖRÜLDÜ
Yılın en başarılı iş insanı olarak seçilen İnegöllü iş insanı Sinan Döngel, törende yaptığı konuşmada şu sözlere yer verdi; ‘’ “Bu organizasyonda emeğe gecen her kese teşekkür ediyorum. Benim için gerçekten oldukça kıymetli ve güzel bir an. Ulaştığımız kalite standartlarının yansıması olarak bu ödüle layık görülmekten ve İnegöl’ü burada temsil etmekten dolayı çok mutluyuz. Ben bu ödülü bütün İnegöl halkı, BURCAM ailesi ve kendi ailem adına alıyorum. Buradan ülkemizde meydana gelen yangınlardan dolayı hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet diliyorum.”

Duyuru
İnegöl Online mobil uygulaması güncellendi TIKLA HABERLER CEBİNE GELSİN
Reklam
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.