İnegöllü meclis üyesi yerli otomobili İnegöl’e yakıştıramadı

MHP İnegöl Belediyesi Meclis Üyesi Faruk Adıyaman sosyal medya hesabından yerli otomobil fabrikasının Yenişehir’e yakışacağını yazdı.

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
#İnegöl | Haber Merkezi
27 Ara 2019 / Cum 12:34 |
/ 5.217 Kez Okundu
| |
Yenişehir Belediye Başkanı Davut Aydın, yerli otomobil için 'Türkiye’nin Otomobili Yenişehir’de yapılsın" paylaşımı yaptı. İnegöllü Meclis Üyesi Faruk Adıyaman bunu 'Yenişehir'e yakışır' diye paylaştı. Yenişehir Belediye Başkanı Davut Aydın, sosyal medya hesabında;
 
"TÜRKİYE’NİN OTOMOBİLİ YENİŞEHİR’DE OLSUN
 
Türkiyenin otomobili, otomotivin başkenti Bursa Yenişehir’de üretilmesi için heyecanımız ve beklentimiz en üst düzeydedir. Belediyemize düşen tüm sorumluluklarımızla araziden alt yapıya, üst yapıdan tüm bağlantı yollarına seferber olmaya hazırız. Yenişehir Ticaret Sanayi Odası Başkanı ve Yönetimiyle, Tüm Siyasi Parti İlçe Başkanları ve Yönetimiyle ve tüm hemşerilerimizin destekleriyle tek vücut olduk. Biz hazırız Türkiye’nin Otomobili Yenişehir’de yapılsın" diye paylaşım yaptı.
 
Bu paylaşımı İnegöllü Belediye Meclis Üyesi Faruk Adıyaman 'Yenişehir'e yakışır' diyerek paylaştı. İnegöllüler de bu paylaşımın altına İnegöl'e yakışmaz mı diye yazdı.Reklam
İster evinizden ister iş yerinizden market, manav, kasap, şarküteri, aparatif yemek siparişlerinizi İNEGÖL SİPARİŞ mobil uygulaması ile ya da www.inegolsiparis.com web sayfasından ücretsiz bir şekilde verebilirsiniz.
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.