İnegöllü Mobilyacılar Dikkat Son 10 Gün

İnegöl Mobilyacılar Odası’ndan yapılan açıklamada oda aidat borcu olan üyelerin yapılandırmadan yararlanmaları için son 10 gün olduğu açıklandı.

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
20 Tem, 2018 / Cum 19:50 |
/ 3.275 Kez Okundu
| |
İnegöl Mobilyacılar Odası Başkan Vekili Abdurrahman MAKSUTLAR yaptığı açıklamasında ;

7143 Sayılı Vergi ve diğer bazı alacakların yeniden yapılandırılarak ödenmesi amacı ile 31 Mart 2018 tarihine kadar ödenmesi gerektiği halde 18 Mayıs 2018 tarihine kadar ödenmemiş olan 5362 sayılı Esnaf ve Sanatkarları Meslek Kuruluşları Kanunu hükümlerine göre Esnaf ve Sanatkarın üyesi olduğu Meslek Kuruluşlarına ödemekle yükümlü olduğu Aidat Borçlarını Temmuz ayı sonuna kadar yapılandırarak 6 eşit taksitte ödemeleri mümkün olmuştur.

Bu anlamda Odamıza aidat borcu olan üyelerimize daha önce Mektup SMS ile bilgilendirme yapmış 31 Temmuz tarihine kadar Odamıza gelerek yapılandırma yapmaları ve ya tek seferde ödemeleri halinde Gecikme Zamları tahsil edilmeyeceğini bildirmiştik.

Yapılandırma yapılabilmesi için artık son günlere geldik Aidat borcu olan Üyelerimizi son günlerde yoğunluk yaşanmaması için Odamıza davet ediyor,geriye dönük olan Aidat borçlarını 2018 yılı aidat borcunu ödemelerini ve yapılandırma işlemlerini tamamlamalarını önemle hatırlatıyor,Esnaflarımızın hayırlı işler diliyorum.

Duyuru
İnegöl Online mobil uygulaması güncellendi TIKLA HABERLER CEBİNE GELSİN
Reklam
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.