Kapı açıldı mobilyacılar içeri alındı

İstanbul’da düzenlenen mobilya fuarı için İstanbul’a giden İnegöllü mobilyacılar dahil bir çok şehirden gelen mobilyacılar kapıda kalmıştı. Yapılan girişimler sonrası 2. Hol kapısı açıldı mobilyacılar içeri alındı.

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
#İnegöl | Haber Merkezi
15 Oca 2020 / Çar 11:16 | Son Güncelleme: 15 Oca 2020 / Çar 18:21
/ 10.081 Kez Okundu
| |
21 Ocak'ta CNR Expo İstanbul Fuar Merkezi'nde düzenlenecek olan mobilya fuarı için İstanbul'a giden İnegöllü mobilyacılar dahil diğer şehirlerden gelen mobilyacılar kapıların açılmaması nedeniyle büyük bir şok yaşamıştı.
 
Ürünlerini İstanbul'a götüren mobilyacılar İMOB Fuarı öncesi stant kurma çalışmalarına organizasyon sıkıntısı nedeniyle başlayamadı.
 
24 saattir hall 2 girişinde bekletilen İnegöllü mobilyacılar ve diğer şehirlerden gelen mobilyacılar durumu isyan ederken, diğer kapıların açılması ise akıllarda soru işaretleri bırakmıştı
 
49 firmanın stant kuracağı hall 2 kapısı tüm girişimlere rağmen açılmazken, Mobilyacılar ve stantları kurmak için bekleyen işçiler saat 17.30 itibari ile hall 2 kapısının açılması ile beraber içeri girmeye başladılar.
 
GİRİŞİMLER SONUÇ VERDİ
Yaşanan sıkıntılar sonrası İnegöl Mobilya Sanayicileri Derneği’nin girişimleri sonucu kapılar açıldı.

Reklam
İster evinizden ister iş yerinizden market, manav, kasap, şarküteri, aparatif yemek siparişlerinizi İNEGÖL SİPARİŞ mobil uygulaması ile ya da www.inegolsiparis.com web sayfasından ücretsiz bir şekilde verebilirsiniz.
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.