İnegöllü mobilyacılar umutlu, hedef 2 milyar dolar

Katılımcıların yarısı İnegöllü mobilyacılardan oluşan İMOB kapılarını açtı. Hedef 2 milyar dolarlık iş hacmi.

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
#İnegöl | Haber Merkezi
21 Oca 2020 / Sal 15:26 |
/ 3.790 Kez Okundu
| |
Bir milyar dolarlık ihracat, 2 milyar dolarlık ise ticaret hacmi hedefleyen CNR İMOB Uluslararası İstanbul Mobilya Fuarı bugün kapılarını açtı.
21-26 Ocak tarihleri arasında açık kalacak olan İstanbul Fuarcılık tarafından Mobilya Dernekleri Federasyonu (MOSFED) iş birliği ve KOSGEB desteğiyle düzenlenen fuar açılışı gerçekleştirildi.

DEVLERİ BULUŞTURUYOR
Sektör profesyonellerini 16. kez buluşturacak fuar, bu yıl da aralarında Çin, ABD, Almanya, İtalya, Hindistan, Polonya Britanya, Japonya, Fransa, Vietnam, Türkiye, Brezilya, Malezya, Rusya, Meksika ve Güney Afrika'nın bulunduğu mobilya devlerini bir araya getirecek. CNR Expo'da 750'nin üzerinde firmanın binlerce ürününü sergileyeceği fuarın, 150 bin metrekarelik alanda 50 bini yabancı olmak üzere 150 binin üzerinde ziyaretçiye ev sahipliği yapması bekleniyor.

2 MİLYAR DOLARLIK İŞ HACMİ BEKLENİYOR
2 milyar dolarlık bir iş hacmi oluşturması beklenen organizasyon kapsamında konuşan MOSFED Başkanı Ahmet Güleç, başta Amerika ve Çin olmak üzere Avrupa, Asya, Afrika ve Orta Doğu’nun hedef ülkelerinden 50 bine yakın yabancı ziyaretçi beklediklerini aktardı.

Duyuru
İnegöl Online mobil uygulaması güncellendi TIKLA HABERLER CEBİNE GELSİN
Reklam
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.