İnegöllü öğretmenden anlamlı klip

Aslen İnegöllü olan ve Tekirdağ’ın Malkara ilçesi Şair Nevi İlkokulu’nda öğretmen Haydar Durmaz’ın öğrencileriyle birlikte Barış Pınarı Harekâtı’ndaki askerlere moral vermek için hazırladıkları video büyük beğeni topladı.

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
#İnegöl | Haber Merkezi
17 Eki 2019 / Per 08:35 |
/ 4.417 Kez Okundu
| |
Malkara Şair Nevi İlkokulu 1. sınıf öğrencileri ve İnegöllü öğretmen Haydar Durmaz tarafından Barış Pınarı Harekâtı'nda görev yapan askerlere moral vermek amacıyla bir selam videosu hazırlandı. 13 öğrenci ve 1 öğretmenin yer aldığı ve “Öğrencilerimden Mehmetçiğe selam var” notuyla sosyal medyada paylaşılan video vatandaşların ilgisini çekiyor.
Türk ordusuyla gurur duyduklarını söyleyen sınıf öğretmeni Durmaz, “Malkara Şair Nevi İlkokulu 1. sınıf öğrencileri Barış Pınarı Harekâtı’nda görev yapan Mehmetçiğe moral vermek amacıyla bu şekilde bir selam videosu çektik. Operasyonun başarıyla sonuçlanıp kahraman Mehmetçiğimizin sağlıklı bir şekilde ailelerine kavuşmasını bekliyoruz. Eğitimciler ve öğrenciler her zaman Mehmetçiğin yanındadır. Mehmetçiğimizin tez zamanda zafer ile vatanımıza dönmelerini, sağ salim ailelerine kavuşmalarını temenni ediyoruz” ifadelerini kullandı.

Duyuru
İnegöl Online mobil uygulaması güncellendi TIKLA HABERLER CEBİNE GELSİN
Reklam
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.