İnegöllü Yetenek Finalde kaybetti

Yetenek Sizsiniz Türkiye finalini dün gece gerçekleşti. Finale kalan İnegöllü Mehir Miray Yazıcı şampiyon olmayı başaramadı.

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
09 Tem, 2018 / Pzt 10:59 |
/ 30.964 Kez Okundu
| |
Yetenek Sizsiniz Türkiye finalinde dün gece sahneye çıkan İnegöllü Mehir Miray Yazıcı performansını sergiledi.

BAŞARILI GÖSTERİ

Hülya Avşar’ın dikkatini çeken Mehir’e övgüler yağdıran Avşar “Sende dikkatimi çeken en önemli şey eğitimini almadan detone olmadın. Oyunculuk kabiliyetinin olduğunu düşündüğüm başarılı bir gösteri sundun, çok etkileyici” ifadelerini kullandı.

TAM BİR YETENEK

Ali Tarhan ise “Şu sergilediğin performans tam bir yetenek, yetenek olmadan çalışılarak da olabilir ama sen eğitimini almadın bunu biliyoruz.”

OPERA OKUMAK İSTİYORUM

Mehir Miray Yazıcı ise “Konservatuvar okumak çok istiyorum operası söylemek istiyorum büyüdüğümde opera sanatçısı olmak istiyorum dedi.”
İnegöllü Mehir Miray Yazıcı, seyirci oylaması sonucu 7,4 puan alarak son 3’e kalma başarısı gösterdi

FİNALDE KAYBETTİ

Yetenek Sizsiniz Türkiye’nin finalinde son 3’e kalan yarışmacılar genç yetenek Mehir Miray Atıcı, yaptığı kukla gösteriyle büyük beğeni toplayan Kuklamanya Çiğdem Dağtekin ve Queens Of The Dance dans grubu oldu. Yetenek Sizsiniz Türkiye Şampiyonu yaptıkları gösterilerle büyük beğeni toplayan Queens Of The Dance grubu oldu.

Reklam
İster evinizden ister iş yerinizden market, manav, kasap, şarküteri, aparatif yemek siparişlerinizi İNEGÖL SİPARİŞ mobil uygulaması ile ya da www.inegolsiparis.com web sayfasından ücretsiz bir şekilde verebilirsiniz.
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.