İnegöllü Yıldız Yunus Boyrat, 24 Erzincanspor'un Radarında

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
İnegöllü Yıldız Yunus Boyrat, 24 Erzincanspor'un Radarında
#İnegöl | Haber Merkezi
18 Haz 2024 / Sal 16:03
1 dk okuma / 1.778 Kez Okundu
| |

26 yaşındaki İnegöllü futbolcu Yunus Boyrat, BAL Ligi'nden 2. Lig'e transfer olma yolunda. Geçtiğimiz sezon Süper Amatör Lig'de başarılı performans sergileyen Boyrat, 24 Erzincanspor'un ilgisini çekti.

Geçtiğimiz sezon Süper Amatör Lig'de fırtınalar estiren ve Amatör Milli Bölge Karması'na seçilen 26 yaşındaki Yunus Boyrat, BAL Ligi ekiplerinden İznikspor'a transfer olmuştu. Ancak bu transfer, 2. Lig kulüplerinin de dikkatini çekti. Bu sezon İnegölspor'la aynı grupta mücadele eden 24 Erzincanspor'un Yunus Boyrat ile ilgilendiği ve resmi girişimlerde bulunacağı öğrenildi.

Yunus Boyrat'ın Kariyerinde Büyük Adım

Eğer transfer gerçekleşirse, Yunus Boyrat Süper Amatör Lig'den direkt 2. Lig'e yükselerek profesyonel ligde boy gösterecek. Bu gelişme, genç oyuncunun kariyerinde önemli bir dönüm noktası olacak. 24 Erzincanspor'un Yunus Boyrat ile temas kurduğu ve transfer görüşmelerine başladığı bilgisi, futbol camiasında büyük ilgi uyandırdı.

Süper Amatör Lig'den Profesyonel Lige

Yunus Boyrat, geçtiğimiz sezon gösterdiği üstün performans ile birçok kulübün radarına girmişti. 26 yaşındaki oyuncunun Süper Amatör Lig'den direkt 2. Lig'e transfer olması, futbol kariyerinde önemli bir basamak olacak. 24 Erzincanspor'un resmi girişimlerde bulunmasıyla birlikte, transfer sürecinin kısa sürede netleşmesi bekleniyor.

 

GÜNDEM DE NE VAR ?
Duyuru
İnegöl'ü Whatsapp'a getirdik WHATSAPP KANALINA ABONE OL
Reklam
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.