İnegölspor’da ilk başkan adayı belli oldu

İnegölspor yönetiminin kongre kararını açıklamasının ardından, başkan adaylığını açıklayan ilk isim Osman Sevim oldu..

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
#İnegöl | Haber Merkezi
23 May 2023 / Sal 13:08 |
/ 7.525 Kez Okundu
| |
İnegölspor’da kongre tarihi açıklandı. Ligin son maçının oynanmasının hemen ardından İnegölspor yönetimi kongre tarihini açıklayarak 27 Mayıs Cumartesi günü saat 19.00’da kongrenin gerçekleşeceğini salt çoğunluk sağlamadığı taktirde, 3 Haziran Cumartesi günü Sani Konukoğlu konferans salonunda saat 19.00'da çoğunluğa bakılmaksızın kongre gerçekleştirileceğini duyurdu.

Alınan bu karar sonrası İnegölspor’da adaylığını ilk duyuran isim Osman Sevim oldu.

Sevim sosyal medya hesabından yaptığı duyuruda şu ifadeler yer aldı;

Değerli İnegölspor sevdalıları, 

İnegölspor’un değerli mevcut yönetim kurulu arkadaşlarımız geçtiğimiz günlerde olağanüstü kongre kararı aldı. Bu kararın da gerekçesi “İnegölspor Kulübü’müzün geleceğini kurtarmak ve ilçemizin beklentilerini gerçekleştirebilecek bir yönetimin” önünü açmak olarak açıklanmıştır.

Saygı duyduğum büyüklerim ve dostlarımla yaptığım istişareler sonucunda bir İnegölspor sevdalısı olarak elimizi taşın altına koyma zamanın geldiğini düşünüyorum.

Kökleri 1954 yıllarına dayanan, şanlı Türk milli takımına üç futbolcu veren tek ilçe takımı olan İnegölspor’u onlarca kez milli takım formasını giymiş hatta kaptanlık pozu bandını defalarla takmış İsmail Arca ruhuna tekrar kavuşturmak için talip olduğumu tüm kamuouyuna ve değerli İnegölspor camiasına duyurmak istiyorum.

Bu değerli görevi delegelerimiz tarafından layık görülmem halinde, ben ve yeni yönetim kurulumuzun kulübümüzü başarıdan başarıya koşturmak için elimizden gelenin en iyisini yapmak için canla başla çalışacağımızın sözünü tüm camiamıza veriyorum…

Sadece İnegöl’de değil, ülke genelinde de camiamıza değer verenleri en iyi şekilde temsil edebilmek, onların gurur duymalarını sağlayabilmek için çok çalışacağız. Yönetim kurulu aday arkadaşlarımla birlikte alacağımız sorumluluğun bilincini her koşulda taşıyacağımızdan şüpheniz olmasın…

İnegölspor Yönetim Kurulu Başkan Adayı

Osman Sevim

Duyuru
İnegöl Online mobil uygulaması güncellendi TIKLA HABERLER CEBİNE GELSİN
Reklam
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.