İnegölspor'da sosyal medyadan adaylık açıklama dönemi bitiyor

İnegölspor’da kongre dün akşam gerçekleşti. Gerçekleşen genel kurulda üyelik aidatları arttırılırken, yeni yönetime şirketleşme yetkisi verildi.

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
#İnegöl | Haber Merkezi
24 May 2022 / Sal 10:58 | Son Güncelleme: 24 May 2022 / Sal 11:19
/ 3.453 Kez Okundu
| |
İnegölspor olağan kongresi 3. oturumda gerçekleştirildi. Tek liste ile gidilen kongrede Kani Ademoğlu ve yönetimi tekrardan seçildi.

BORÇ 2.6 MİLYON TL

Gelir gider tablosunun açıklandığı genel kurulda, 2021-2022 sezonunda kulübün 2 Milyon 645 bin TL borcu olduğu açıklandı. Borç, önümüzdeki sezona devredildi.

BORCU ÖDERİZ DEDİ

Söz alan başkan adayı Mehmet Canalp 15 günlük sürede İnegölspor camiasında yaşananlara bir açıklık getirilmesi gerektiğini belirtti. Daha sonra Canalp yönetim listesini divana sunarak Kani Ademoğlu lehine çekildiklerini belirtti. Canalp amaçlarının sadece İnegölspor’un sahipsiz olmadığını göstermek olduğunu ötekileştirilmenin ve yok sayılmanın doğru olmadığını belirterek, kalan 2.5 milyon TL borcu üstlenmeyi istediklerini söyledi.

A.Ş YETKİSİ VERİLDİ

TBMM’de kabul edilen spor yasası sonrası dernek statüsünde olan kulüpler Anonim Şirket olmak zorunda. Gerçekleşen genel kurulda İnegölspor yönetimine A.Ş olma yetkisi verildi.

SOSYAL MEDYADA ADAYLIK DÖNEMİ BİTTİ

İnegölspor’da A.Ş olma sürecinin tamamlanmasının ardından İnegölspor’da sosyal medyadan adaylık açıklama dönemi de bitmiş olacak. A.Ş sürecinin tamamlanmasının ardından adayların kulübe adaylık ücretini ödedikten sonra aday olabileceği öğrenildi.

ÜCRETLER ARTTIRILDI

İnegölspor'a üyelik ücreti 500 TL senelik aidat ise  1.000 TL olarak belirlendi.

Duyuru
İnegöl Online mobil uygulaması güncellendi TIKLA HABERLER CEBİNE GELSİN
Reklam
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.