İş dünyasının gündemi kömür yasağı

iş dünyası platformunun konuğu AK Parti Bursa Milletvekili Vildan Yılmaz Gürel olurken toplantının ana gündemi kömür yasağı oldu

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
#İnegöl | Haber Merkezi
19 Eki 2021 / Sal 16:58 |
/ 3.240 Kez Okundu
| |
Dün akşam Yavuz Uğurdağ önderliğinde toplanılan iş dünyası platformunun konuğu AK Parti Bursa Milletvekili Vildan Yılmaz Gürel oldu.

İnegöl’de oda başkanları STK temsilcileri ve dernek başkanlarının iştirak ettiği toplantının ana gündem maddesi Bursa Valiliği tarafından alınan katı atık yasağı oldu.

Programa katılım gösteren katılımcılar, katı atık yasağından dolayı vatandaşın ve esnafın mağdur olacağı bu konuda gerekli adımların atılması gerektiğini belirttiler.

Bursa Valiliği ile görüşmelerin sürdüğü öğrenilirken, özellikle doğalgaz hattı bulunmayan doğalgaz tesisatı çekilmeyen sanayi bölgelerinde odun ya da kaliteli kömürün yakılması konusunda izin verilmesi görüşü hâkim oldu.

Önümüzdeki hafta konunun netleşmesi bekleniyor.Reklam
İnegöl’de günün gelişmeleri Telegram adresimizde TIKLA HABERLER CEBİNE GELSİN
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.
Mustafa altuntüker / 19 Eki 2021 / Sal 20:39
İsterseniz yasak köyün zaten kömüründe torbaşı 70 TL olmuş doğalgaz her hafta zam yasak getirceklerin tuzu kuru ne olucak 2023 de göremiceksiniz bu gidişte seçimlerde şindiye kadar bu iktidara oy verdim diye birdaha vericen diye oy için bir kaide yok ne belediyeciliğiniz belediye Değil artık iktidar işçinin emeklinin beline vurun bakayım yazıklar olsun hepinize