İshakpaşa’nın tuvalet problemi çözülüyor

İshakpaşa Camisi bölgesinde özellikle bayanların ihtiyacı olan tuvalet ve abdesthane problemi çözülüyor. Caminin karşısındaki tuvalet ve yanındaki bulunan dükkân tekrardan elden geçirilerek büyültülecek.

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
#İnegöl | Haber Merkezi
07 Kas 2019 / Per 16:38 | Son Güncelleme: 07 Kas 2019 / Per 17:05
/ 1.832 Kez Okundu
| |
İnegöl Belediye Meclisi’nde konuşan İnegöl Belediyesi Başkan Vekili Ahmet Kara İshakpaşa Camisi’nin bulunduğu bölgedeki tuvalet ve abdesthane problemine noktayı kocayacaklarını ifade etmişti.

BAŞKANIN HAYALİYDİ

Başkan Vekili Ahmet Kara ise, “İshakpaşa bizim merkezimiz. Buraya bakanlar da geliyor. Başkanımın da hayaliydi. 2 yıldır bununla ilgili uğraşıyoruz.  Son noktayı koyuyoruz. Oraya abdesthane ve tuvaletler yapacağız.” Dedi.
Madde oy birliği ile kabul edildi.

TEPKİLER YÜZÜNDEN ÇALIŞMALAR DURMUŞTU

Hatırlanacağı üzerine dönemin Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe İshakpaşa Camisi’nin hemen yanı başına yapmaya çalıştığı tuvalet bölgedeki esnaf ve vatandaşların tepkisine neden olmuştu. Tepkiler sonrası Büyükşehir Belediyesi yapmaya çalıştığı tuvaleti sökmüştü.
 

Reklam
İster evinizden ister iş yerinizden market, manav, kasap, şarküteri, aparatif yemek siparişlerinizi İNEGÖL SİPARİŞ mobil uygulaması ile ya da www.inegolsiparis.com web sayfasından ücretsiz bir şekilde verebilirsiniz.
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.