İsmail Karaman; Elimizde video ve ses kaydı var

İYİ Parti İnegöl Belediye Meclisi Sözcüsü İsmail Karaman son günlerde İYİ Parti’ye ve Saadet Partisi’ne gönül verenlerin AK Parti’li siyasetçiler tarafından vatan haini olarak lanse edilmesinden dolayı rahatsızlığını dile getirerek ellerinde bu konuşlara ait video ve ses kaydı olduğunu ifade etti.

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
06 Mar 2019 / Çar 16:54 |
/ 40.472 Kez Okundu
| |
Belediye meclisinde söz alan İsmail Karaman’ın AK Parti’li siyasetçilerin İnegöl’de gittiği ziyaretlerde yaptığı konuşmalarda kendilerinin ve Saadet Partisi’ne gönül verenlerin terörist gibi lanse edildiğine dair görüntüler ve ses kayıtları olduğunu ifade ederek “Yine bir seçim arifesine girdik. Değerli arkadaşlar bu seçim arifesinde en çok seçimlere giren arkadaşlarınızdan kardeşlerinizden biriyim. Maalesef son zamanlarda rahatsız olduğum bir konu ile alakalı hem ricacı olmaya çalışacağım hem de uyarı yapacağım. Son günlerde hem siyasi parti temsilcisi olarak hem de meclisimizde bulunan bazı arkadaşlarımız girmiş oldukları toplantılarda köy ziyaretlerinde maalesef bazı cümleler bizi rahatsız etmeye başladı. Özellikle Millet İttifakı ve Saadet Partisi’ni dâhil ederek bulunmuş olduğumuz bu camia bu topluluk için terörist ile ilintili bazı yakıştırmaların olduğunu duyduk, bununla alakalı bende birkaç tane ses ve görüntü kaydı var.” Dedi.

BU TÜR SÖYLEMLERDEN UZAK DURALIM

Bu tür söylemlerden uzak durulması gerektiğini belirten İsmail Karaman “Bunları bir tarafa bıraktık biz bu şehirde yaşayan, düğünümüzü birlikte yapan, cenazelerimizi birlikte kaldıran, iyi günümüzde kötü günümüzde birlikte olan birbirimize omuz olmaya çalışan birlik beraberlik içerisinde olmayı şiar edinmiş bir topluluğuz. Çünkü biliyorum ki arkadaşlarımız da yarın düğünlerinde cenazelerinde bir teröristin gelmesini istemezler.  Buradan üzerine basa basa ifade etmek istiyorum bizler terörist gibi değiliz. Benim ricam budur temennim budur. Sayın başkanım başta siz olmak üzere bizlerinde üzerine düşen bu tür söylemlerden uzak durarak seviyeli kaliteli karakterli İnegöl insanına yakışır bir seçim atmosferinde 31 Mart seçimlerini yapalım.  Ben seçimlerimizin bu şekilde bu güzel atmosfer ortamında geçmesi temennisiyle seçimlerin ülkemize milletimize ilçemize hayırlı olmasını temenni ediyorum.”

YAPILAN HİZMETLER HAYIRLI OLSUN

5 yıllık süre zarfında yapılan hizmetlerin hayırlı olmasını temenni eden İsmail Karaman “İyisiyle kötüsüyle 5 yıllık süreyi tamamladık. 5 yıl boyunda şehrimize hizmet etmeye çalıştık. Sizler icranın başında olduğunuz için daha aktiftiniz, bizler de fikirlerimiz le yapıcı muhalefet anlayışımızla katkı koymaya çalıştık. İnanıyorum ki faydalı bir 5 yıl geçirdik. Bu vesile ile yapılan hizmetlerin hayırlı uğurlu olmasını temenni ediyorum.”

YAPILAN VE YAPILACAK OLAN HİZMETLERİ KONUŞMALIYIZ

Yapılan ve yapılacak olan hizmetlerin konuşulması gerektiğini ifade eden İnegöl Belediye Başkanı ve AK Parti İnegöl Belediye Başkan Adayı Alper Taban , genel siyaset ile yerel siyasetin birbirinden ayrılması gerektiğini kaydederken; hiçbir yerde bu tarz bir söylemde bulunmadıklarını belirtti.
 

Duyuru
İnegöl Online mobil uygulaması güncellendi TIKLA HABERLER CEBİNE GELSİN
Reklam
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.
/ 07 Mar 2019 / Per 08:18
zaten öle bir görüntü veya ses kaydı olsa direk savcılığa gider niye böyle bir şey yapsın ki