İsmet Büyükataman’ın il söylemine Mustafa Durmuş’tan ilk yorum

İsmet Büyükataman’ın İnegöl’ün 2023 yılında il olacağı söylemleri üzerine sorulan soruya cevap veren AK Parti İnegöl İlçe Başkanı Mustafa Durmuş, şuan bize genel merkezden gelen bir malumat yok dedi.

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
#İnegöl | Haber Merkezi
18 Eyl 2021 / Cmt 17:35 |
/ 4.187 Kez Okundu
| |
MHP Bursa Milletvekili ve Parti Genel Sekreteri İsmet Büyükataman 2023 yılında İnegöl’ün 100 il 1000 ilçe projesi kapsamında il olacağını söyledi.
İsmet Büyükataman’ın İnegöl’ün 2023 yılında il olacağı söylemleri üzerine sorduğumuz soruya cevap veren AK Parti İnegöl İlçe Başkanı Mustafa Durmuş “Bizim aynı düşüncemiz devam ediyor. Özellikle benim şahsımın. Popülist politika ile herhangi bir ilçe il yapılmadı.  Gerektiğinde il yapılacaksa İnegöl bunun başında geliyor. Genel Merkezimizden şuana kadar bize gelen bir malumat yok. Böyle bir malumat olduğunda biz bunu açık yürekle kamuoyu ile paylaşacağız.  Bunun ile alakalı 3 ay önce hangi konudaysak şuanda da aynı konudayız.  Ama bir yol haritası var mıdır, vardır. Onlarda zaten kamuoyunun malumu. Biz Cumhur ittifakı olarak genel başkanlar düzeyinde Sayın Devlet Bahçeli Başkanımız ile Sayın Cumhurbaşkanımız sürekli istişare halindeler.  Şuan bize genel merkezden gelen bir malumat yok.”

Duyuru
İnegöl Online mobil uygulaması güncellendi TIKLA HABERLER CEBİNE GELSİN
Reklam
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.
Y.B / 19 Eyl 2021 / Paz 12:33
ÜLKEYİ İYİ YEMLİYORSUNUZ DA ARTIK YEMİN TADI KAÇTI FARKLI BİR ŞEY OLSUN BAŞKENT YAPALIM