İşte Kanal İnegöl projesi

Belediye Başkanı Alper Taban, İnegöl’de bir ilk olacak “Kanal İnegöl” projesinin hayat bulacağı bedre deresi hattında incelemelerde bulundu.

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
#İnegöl | Haber Merkezi
16 Eyl 2020 / Çar 18:58 |
/ 8.103 Kez Okundu
| |
Belediye Başkanı Alper Taban’ın seçim beyanları arasında da bulunan ve sadece bölge halkının değil tüm İnegöl’ün heyecanla beklediği “Kanal İnegöl” projesi için düğmeye basıldı. Kısa sürede çalışmaları başlayacak projenin hayata geçirileceği bedre deresi hattında, Başkan Alper Taban incelemelerde bulundu.

Bugün beraberindeki Başkan Yardımcısı Fevzi Dülger ile Park Bahçeler Müdürü Sabri Mert’in nezaretinde yapılan incelemede, projeye ilişkin istişareler yapıldı. Kanal İnegöl hayata geçtiğinde bölgenin çehresinin değişeceğine vurgu yapılırken, projenin İnegöl’de bir ilk olacağına da dikkat çekildi. Konuya ilişkin açıklama yapan Belediye Başkanı Alper Taban, “Şehrimizin her noktasının hak ettiği güzelliğe kavuşması adına çalışıyoruz. Bedre deresi uzun yıllardır ilçe halkımızın çok güzel hayaller kurduğu bir alan. Bu hat üzerinde biz vatandaşlarımızın hayallerindeki projeyi gerçeğe dönüştürmek için çalışmalarımıza başladık. Projemiz hazır. İnşallah en kısa zamanda startı da vererek burayı İnegöl’ün yeni çekim merkezi haline getirmek istiyoruz” dedi. 

Reklam
İster evinizden ister iş yerinizden market, manav, kasap, şarküteri, aparatif yemek siparişlerinizi İNEGÖL SİPARİŞ mobil uygulaması ile ya da www.inegolsiparis.com web sayfasından ücretsiz bir şekilde verebilirsiniz.
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.