İTSO’dan Emniyet Müdürü Araali’ye ziyaret

İnegöl Ticaret ve Sanayi Odası (İTSO) heyeti, İnegöl Emniyet Müdürü İlhami Araali’ye hayırlı olsun ziyaretinde bulundu

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
14 Eki 2017 / Cmt 13:03 |
/ 1.899 Kez Okundu
| |


İTSO Meclis Başkanı Sadık Gülerer, Yönetim Kurulu Başkanı Metin Anıl, Oda yönetim kurulu üyeleri ve Genel Sekreter Mustafa Şentürk, Emniyet Müdürü İlhami Araali’ye yaptığı ziyarette, ilçenin asayiş ile meselelerini değerlendirdi. Metin Anıl, İnegöl’de görev yapan bir emniyet mensubunun emniyet müdürü olarak atanmasını ilçe için önemli bir şans olduğunu söyledi. Anıl, İnegöl’de emniyet güçlerinin görevini daha iyi yerine getirebilmesi için oda olarak üzerine düşeni yapacaklarını belirterek, “İlçemizin huzurlu ve güvenli bir yer olmasını çok önemsiyoruz. İş dünyası temsilcileri olarak, İnegöl’de asayişin sağlanması için üzerimize düşen sorumlukları bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da yapmaya hazırız” dedi.
Emniyet Müdürü İlhami Araali de 4 yıldır görev yaptığı İnegöl’de bundan sonra emniyet müdürü olarak hizmet vereceğini belirtti. İnegöl’ün güçlü ekonomisi ile dikkat çektiğini ve kalabalık bir nüfusa sahip olduğunu vurgulayan Araali, “İlçemizde kalıcı huzurun sağlanması için bütün teşkilatımız fedakârca çalışıyor. Çalışmalarımıza toplumun verdiği destek çok önemli” diye konuştu.Reklam
İster evinizden ister iş yerinizden market, manav, kasap, şarküteri, aparatif yemek siparişlerinizi İNEGÖL SİPARİŞ mobil uygulaması ile ya da www.inegolsiparis.com web sayfasından ücretsiz bir şekilde verebilirsiniz.
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.