İYİ Parti’den filyasyon ekibine ziyaret

İYİ Parti ilçe teşkilatı meclis üyeleri ile birlikte Filyasyon takip merkezinde çalışan sağlık personelini ziyaret etti.

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
#İnegöl | Haber Merkezi
21 Ağu 2020 / Cum 12:16 | Son Güncelleme: 21 Ağu 2020 / Cum 12:17
/ 972 Kez Okundu
| |
İYİ Parti’li Belediye Meclis Üyesi İsmail Karaman yaptığı açıklamada; “Bu akşam İYİ Parti İlçe teşkilatı ve Meclis üyeleri olarak ilçemizde bulunan Filyasyon takip merkezinde çalışan sağlık personelimizi  yapmış oldukları işler hakkında hem bilgi almak hem de yaşadıkları sorunlara dikkat çekmek amacı ile ziyaret ettik. Pandemi döneminde tüm sağlık çalışanlarımızın göstermiş oldukları gayrete çok teşekkür ediyoruz. Filtas çalışanlarının da son derece riskli ve önemli işler yaptıklarına burada şahit olduk”

 

“Kendilerine akşam yemeği ikram ettik fakat burada çalışanlarımızın bir yemek sorunu olduğuna da üzülerek şahit olduk. Sorunlarının çözümü noktasında elimizden geleni yapacağımızın sözünü vererek hem yetkililer hem de hayırseverler vasıtasıyla girişimlerde bulunacağımızı ifade ettik. Tüm sağlık çalışanların gayretli çalışmalarından dolayı kendilerine tekrar teşekkür ediyor başarılar dileriz” dedi.

Duyuru
İnegöl Online mobil uygulaması güncellendi TIKLA HABERLER CEBİNE GELSİN
Reklam
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.