İYİ Parti’den Hakan Özdemir açıklaması

İYİ Parti’de Hakan Özdemir sesleri haberlerinin ardından İYİ Parti İnegöl İlçe Teşkilatından yazılı bir basın açıklaması gerçekleşti.

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
07 Ara 2018 / Cum 17:51 |
/ 6.859 Kez Okundu
| |
İYİ Parti’den yapılan açıklamada İYİ Parti İnegöl İlçe Teşkilatı olarak 31 Mart yerel seçimlerinde Belediye Başkan Aday Adayı olarak  Sayın Hakan Özdemir’i gösterdiğimiz yönünde yerel basında yayınlanan haberlere ilişkin açıklama yapma gereği doğmuştur.”

YOĞUN MESAİ HARCANMAKTA

“Bilindiği üzere İyi Parti Genel Merkezimizce 1 Aralık 2018 tarihi itibariyle seçim startı verilmiş olup İYİ Parti İnegöl İlçe teşkilatı olarak da 31 Mart 2019 tarihinde yapılacak olan yerel seçimde İnegöl’ümüz için hizmet edecek en uygun adayı belirleme süreci içerisindeyiz. Bu kapsamda birbirinden değerli aday adayları ile diyalog halindeyiz. Değerli yönetim kurulu üyelerimiz bu konuda yoğun bir mesai içindedir.”

İTTİFAK GÖRÜŞMELERİ DEVAM ETMEKTE

İttifak görüşmeleri ve çatı adaylık görüşlemerinin devam ettiği vurgulandığı açıkalamda “Öte yandan diğer siyasi parti temsilcileriyle yapılan ittifak görüşmeleri ve çatı adaylık görüşmeleri de devam etmektedir. “ ifadeleri kullanıldı

HAKAN ÖZDEMİR İLE GÖRÜŞÜYORUZ

Hakan Özdemir ile temas halinde olduklarını ifade eden açıklamada “Sayın Hakan Özdemir İttifak görüşmeleri içerisinde İyi Parti İlçe Yönetimi olarak ismini telaffuz ettiğimiz değerli isimlerden biridir bu doğrultuda temaslarımızın olması doğaldır. Sürecin en kısa süre içerisinde netlik kazanacaktır.”

Duyuru
İnegöl Online mobil uygulaması güncellendi TIKLA HABERLER CEBİNE GELSİN
Reklam
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.