Kafkasspor tarih yazdı

Bölgesel Amatör Lig temsilcimiz Kafkasspor’un sahasında ağırladığı Sultangaziyi 4-0 yenerek grubu şampiyon olarak tamamlaması İnegöl’de bayram havası yaşattı. Kafkasspor başkanı Sebahattin Ordu, yaptığı açıklama ile şampiyonluğa katkıda bulunan herkese teşekkür etti.

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
#İnegöl | Haber Merkezi
12 Nis 2022 / Sal 16:10 |
/ 2.030 Kez Okundu
| |
Kafkasspor başkanı Sebahattin Ordu yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi: “Kafkasspor yönetimi olarak,  büyük hedefler koyup, hedefler doğrultusunda planlamamızı, görev dağılımımızı yaptık. Baktık ki güzel ilerleme kaydediyoruz, ikinci yarının başında, takviyelerimizi yaptık. Doğru futbolculardan ziyade, karakterli futbolcuları bulup kadromuza dahil ettik. Yönetim kurulu arkadaşlarım çok heyecanlı, inançlı ve hırslı bir çalışma sergilediler. Bunun yanında, taraftarımız ve İnegöl’de bize gönül vermiş dostlarımız, bize çok güç verdiler. Artık kabuğumuza sığmıyorduk. Ama gerçekten yönetici kardeşlerimiz gereğinden fazla fedakarlık yapmıştı. Bunun üzerine camiamızın büyükleriyle, eski başkanlarımızla ve derneklerimizle beraber toplantılar yapmaya başladık. Yükümüz gerçekten ağırdı, büyüklerimiz bu hedeflerde sizlerle beraberiz deyip bir komite kurdular. Gücümüze güç kattılar.”
 
Günden güne büyüyen başarılarımıza destekler çığ gibi akmaya başladı. Mütevelli heyeti, sayın Cemal Arık sorumluluğunda büyük bir organizasyon düzenleyip, bir yemek tertiplediler. Dahasıda var tabi. Yemeğimizin 2. Etabı da olacak. Herkes elinden geleni yapıyordu, bizlerde çok gururlandık ve neticesi bugün şampiyonuz. Allah nasip ederse inegölümüze bir profesyonel takım daha kazandırıp temsil etmek istiyoruz. Başta değerli büyüklerime, İnegöl Kafkas Folklor Ve Kültür Derneğine, Sosyal Yardımlaşma Derneğine, iş insanlarımıza, esnaflarımıza, köylerimize, kooperatif başkanlarımıza ve Tabiki vefakar gönüldaşlarımız, en büyük gücümüz taraftarımıza bu şampiyonluğu hediye ediyoruz, teşekkürlerimizi sunuyoruz, iyiki varsınız. Allah herkesten razı olsun. Bize inandılar güvendiler. Allah 3. Lig sevdamıza kavuşmamızı nasip etsin inşallah. Saygılar sevgiler sunarım.”

Duyuru
İnegöl Online mobil uygulaması güncellendi TIKLA HABERLER CEBİNE GELSİN
Reklam
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.