Kavşağa konulan ışıklar sürücüleri çileden çıkardı

Yenice Köprülü kavşağına konulan trafik ışıkları, güzergahı devamlı kullanan sürücüleri çileden çıkardı.

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
23 Tem, 2018 / Pzt 18:23 |
/ 20.549 Kez Okundu
| |
Yenice köprülü kavşağa yapılan ışıklandırma sistemi vatandaşların tepkisine neden oldu. Kesintisiz ulaşım için yapılan köprülü kavşağa yerleştirilen trafik ışıkları bölgede trafiğin artmasına neden oldu. Özellikle TOKİ’de kalıp iş yerlerine yetişmek isteyen vatandaşlar sabah oluşan trafikten dolayı sıkıntılar yaşamakta.

OKULLAR AÇILINCA TRAFİK DAHA DA ARTACAK

Okulların açık olmamasına rağmen bölgede ışıklarda trafik yoğunluğu yaşanırken, okulların açılmasından sonra bölgede trafiğin daha da artması bekleniyor.

KIŞIN TEHLİKE ARZEDİYOR

Kırmızı ışıkların yokuşlara konulmasından dolayı sürücüler kış aylarında nasıl hareket edeceklerini şimdiden kara kara düşünmeye başladı.

WHATSAPP HABER HATTI HİZMETİNİZDE

Akıllı cep telefonlarının yoğun kullanıldığı günümüzde whatsApp’ı kullanan tüm okurlarımız artık inegolonline.com muhabiri gibi haber servis edebilecekler. 0546 466 5463 nolu telefon numarasına WhatsApp ile göndereceğiniz haber, foto ve videolar inegolonline.com sayfalarında yer almaya başlayacak.

ÇÖZÜMÜN BİR PARÇASI OLUN

Sizde bölgenizde gördüğünüz eksikleri haber değeri taşıyan konuları 0546 466 5463 whatsapp haber hattımıza iletin, çözümün bir parçası olun .

Duyuru
İnegöl Online mobil uygulaması güncellendi TIKLA HABERLER CEBİNE GELSİN
Reklam
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.
/ 24 Tem, 2018 / Sal 14:03
Özdileğin önündeki kavşaktan lazım buraya
/ 26 Tem, 2018 / Per 10:46
avm önündeki ve eski hastane önündeki yayaların basmasıyla yanan kırmızı ışıklarda gereksiz.1 kişi rahatlıkla geçebilecekken basıyor düğmeye onlarca araç bekliyor.üstelik düğmeye basınca hemen kırmızı yanmıyor.yayada mağdur oluyor farkına varmadan araçlarda.