Kime oy vereceklerini açıkladı

Yeniden Refah Partisi İnegöl Kurucu İlçe Başkanı İlhan Baykan yerel seçimde blok olarak kimseyi desteklemeyeceklerini açıkladı.

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
12 Mar 2019 / Sal 11:09 |
/ 20.091 Kez Okundu
| |
Yeniden Refah Partisi İnegöl Kurucu İlçe Başkanı İlhan Baykan ve yönetim kurulu üyeleri bugün basın mensupları ile bir araya geldi.

Yaptığı açıklama ile ilçe halkını gerçekleştirecekleri kongreye davet eden İlhan Baykan “Bugün İnegöl’de yapmakla olduğumuz bu basın açıklamasını, milletimiz, İslam âlemi ve ülkemiz için tarihi bir adım olarak nitelendiriyoruz. Ülke ve dünya siyasetinin en önemli unsuru olan milli görüş ve onun en güçlü kalelerinden biri olan İnegöl'de bu tarihi kongre ilanını siz değerli basın mensupları vasıtası ile tüm halkımıza duyurmuş oluyoruz. Bu attığımız adımın ilçemiz tarihinde, ülkemiz tarihinde, milli görüş tarihinde ve hatta İslam tarihinde bir dönüm noktası olarak tarihe kayıt olarak düşüleceğinden şüphemiz yoktur. 17 Mart 2019 Pazar günü saat: 14.00’da Sani Konukoğlu Konferans salonunda yapacağımız Yeniden Refah Partisi 1. Olağan ilçe Kongremiz aynı zamanda bir selamdır. “

TAKDİR ETMEK İÇİN GELİYORUZ

“Genel başkanımızın ifadesi ile " Yeniden Refah Partisi olarak bizler kavga etmek, çatışmak, cezalandırmak, yıkmak için gelmiyoruz. Bizler bugüne kadar yapılan bütün hayırlı hizmetlere teşekkür etmek, bu hayırlı hizmetleri yapanları tebrik etmek için geliyoruz, yapılan hizmetleri görmek ve takdir etmek için geliyoruz. Bununla birlikte eksikleri tamamlamak, eksik yapılanları nihayete erdirmek için, yanlışları da doğrusunu ortaya koyarak düzeltmek için geliyoruz" Siyasete zarafet ve nezaket getirmek için, Yeniden Refah Partisi ile yeniden Erbakan ve yeniden Erbakanca bir duruşla geliyoruz. Bu duruşumuzu ve çıkışımızla İnegöl'ümüzde taçlandıracağımız 1.0Iağan Kongremize tüm halkımızı davet ediyor ve katılımlarını bekliyoruz. “ ifadelerini kullandı

BLOK BİR DESTEK OLMAYACAK

Bütün kongreleri tamamlayamadıkları için yerel seçimlere katılamayan Yeniden Refah Partisi yerel seçimlerde hangi partiye oy verecekleri sorulması üzerine İlhan Baykan “Genel Merkezi’mizden Genel Başkanımızdan her hangi bir açıklama olmadı. Blok halinde kimseyi destekleyeceğiz şekilde bir açıklama olmadı. Şuanda milletimizin kendi iradesi en güzelini bulacaktır.” Dedi.

Duyuru
İnegöl Online mobil uygulaması güncellendi TIKLA HABERLER CEBİNE GELSİN
Reklam
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.