Köpek bağlasan durmaz! 4 bin 500 TL kira istiyorlar

Vurguncuların ve ev sahiplerinin kiralık ev fiyatlarını fahiş derecede artması vatandaşın belini büküyor. Son olarak İnegöl’de bir daire için yayınlanan ilan ise pes dedirttirdi. İlanda 4.500 TL kira istenen evin bakımsız ve pis hali sosyal medyada tepki topladı.

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
#İnegöl | Haber Merkezi
11 Oca 2023 / Çar 13:32 |
/ 11.209 Kez Okundu
| |
Son aylarda kurun yükselişi, enflasyonun artması, art arda gelen zamlar derken konut fiyatları ve ev kiralarında da ciddi bir artış görüldü. Milyonlarca insan ev alamamaktan ya da uygun fiyata daire kiralayamamaktan şikâyet ederken, bir internet sitesinde yer alan ilan görenleri hayrete düşürdü.

FOTOĞRAFLAR ŞOKE ETTİ
İnegöl’de olduğu öğrenilen bir daire, 4.500 TL'den ilana konuldu. Dairenin fotoğrafları ise ilanı görenleri şoke etti. Art arda sıralanan görsellerde evin inşaattan farksız olduğu, kapı ve pencerelerinin kırık olduğu görüldü. Ayrıca tuvalet dâhil evin her noktasının pis olması da ilanı görenlerin dikkatinden kaçmadı.

KİŞİ SAYISI FARK ETMEZ!
Öte yandan ilanın açıklamasında 2+1 daire olduğu belirtilirken, dairenin sadece bekârlara verileceği ve evde kalacak kişi sayısının fark etmeyeceği belirtildi.
 


Duyuru
İnegöl Online mobil uygulaması güncellendi TIKLA HABERLER CEBİNE GELSİN
Reklam
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.
Pembidik / 11 Oca 2023 / Çar 22:09
Cezai yaptırımı ne olacak önemli olan bu. Yapılan hiçbir şeyde denetim olmazsa ya da yapılanlar göstermelik olursa yaşananlara şaşırmamak lazım! herkes serbest piyasa mantığı ne tutturabilirse.. Bizim en büyük eksiğimiz denetim ve caydırıcı ceza olmaması! Vicdanlar denetlenemeyeceğine göre devletin tüm herkes adına adil bir şekilde bunu yapması şart...